زنگ بیمه سلامت در مدارس گلستان به صدا درآمد

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، صبح امروز زنگ بیمه سلامت در مدارس استان گلستان با حضور دانش‌آموزان و مسئولان نواخته شد. این مراسم در گرگان به صورت متمرکز در دبیرستان علوم و معارف اسلامی‌صدرا برگزار شده است.

بهجت تربتی‌نژاد، مدیر آموزش و پرورش گرگان با بیان اینکه این نهاد علاوه بر تعلیم و تربیت دانش‌آموزان، تأمین سلامت آنان را جزو دغدغه‌های خود می‌داند، اظهارداشت:  آموزش و پرورش در زمینه سلامت اقدامات خوبی انجام داده و سند تحول بنیادین هم در این زمینه برای ما تکلیف ایجاده کرده است.

وی افزود: هم در حوزه فعالیت‌های جسمی‌و تربیت‌بدنی و هم در زمینه سلامت روح و روان اقداماتی را در سطح مدارس انجام می‌دهیم.

تربتی‌نژاد گفت: در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نیز اقداماتی در سطح مدارس به اجرا درآمده است. طرح نماد هم در همین راستا برنامه‌ریزی و تا کنون نیز در ۵۰ مدرسه شهرستان گرگان اجرایی شده است.

رضا طبرسا، معاون تربیت‌بدنی آموزش و پرورش استان نیز در این مراسم بیان داشت: بیش از ۳۶۰ هزار دانش‌آموز در استان داریم که براساس سند تحول بنیادین علاوه بر تعلیم و تربیت، مکلف به ‌پرورش یک دانش‌آموز سالم هستیم.

وی افزود: تربیت‌بدنی و ورزش نیز نقشی مکمل در تعلیم و تربیت ایفا می‌کند. دانش‌آموزان سفیران سلامتی هستند و می‌تواند در آگاهی دادن به خانواده نقش‌آفرین باشند.

طبرسا تأکید کرد: آموزش و پرورش تلاش می‌کند با ارتقای توانمندی‌ها و صلاحیت‌های حرفه‌ای همکاران، ایمنی و سلامت دانش‌آموزان را هم افزایش دهد.

وی گفت: باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی سرپوشیده در اختیار آموزش و پرورش قرار دارد که دانش‌آموزان باید از این امکانات برخوردار شوند.

انتهای پیام/ ت

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند