زنگ بیمه سلامت در مدارس گرگان نواخته شد

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسب هفته بیمه سلامت، صبح دوشنبه زنگ بیمه سلامت در مدارس گرگان نواخته شد.

این آیین به صورت نمادین در مدرسه علوم و معارف صدرای گرگان برگزار شد.

در این مراسم سرپرست بیمه سلامت گلستان، مدیرآموزش و پرورش شهرستان گرگان، معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش گلستان، معاونت تبلیغات اسلامی‌گلستان و غیره حضور داشتند.

سرپرست اداره کل بیمه سلامت گلستان در این برنامه از دانش آموزان خواست اهمیت بیمه درمانی را در بین خانواده‌ها تبیین کنند.

مهراد کمانگری گفت: اگر خانواده ای بیمه ندارد به سایت بیمه سلامت مراجعه کرده و ۲۷ دفتر پیشخوان دولتی سطح استان هم آماده ارائه خدمات برای ثبت نام بیمه سلامت را دارد.

سید جواد محمد زاده، یکی از کارشناسان مذهبی مستقر در تبلیغات اسلامی‌گلستان در این جلسه اظهارکرد: اگر اندیشه درست باشد حال انسان هم خوب می‌شود لذا باید تفکر اصلاح شود.

وی افزود: جامعه ما دچار وسوسه و خطرات است و باید تلاش کرد در کنار حمایت‌ها و لطف‌هایی که بیمه سلامت و آموزش و پرورش می‌کند، در این مسیر هم حرکت کرد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند