زنگ بیمه سلامت در مدارس گرگان نواخته شد

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسب هفته بیمه سلامت، صبح دوشنبه زنگ بیمه سلامت در مدارس گرگان نواخته شد.

این آیین به صورت نمادین در مدرسه علوم و معارف صدرای گرگان برگزار شد.

در این مراسم سرپرست بیمه سلامت گلستان، مدیرآموزش و پرورش شهرستان گرگان، معاونت تربیت بدنی آموزش و پرورش گلستان، معاونت تبلیغات اسلامی‌گلستان و غیره حضور داشتند.

سرپرست اداره کل بیمه سلامت گلستان در این برنامه از دانش آموزان خواست اهمیت بیمه درمانی را در بین خانواده‌ها تبیین کنند.

مهراد کمانگری گفت: اگر خانواده ای بیمه ندارد به سایت بیمه سلامت مراجعه کرده و ۲۷ دفتر پیشخوان دولتی سطح استان هم آماده ارائه خدمات برای ثبت نام بیمه سلامت را دارد.

سید جواد محمد زاده، یکی از کارشناسان مذهبی مستقر در تبلیغات اسلامی‌گلستان در این جلسه اظهارکرد: اگر اندیشه درست باشد حال انسان هم خوب می‌شود لذا باید تفکر اصلاح شود.

وی افزود: جامعه ما دچار وسوسه و خطرات است و باید تلاش کرد در کنار حمایت‌ها و لطف‌هایی که بیمه سلامت و آموزش و پرورش می‌کند، در این مسیر هم حرکت کرد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند