زنگ بیمه در مدارس قشم نواخته شد

دسامبر 2, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، صبح امروز مدیر آموزش و پرورش قشم در آیین زنگ  بیمه در مدارس این جزیره اظهار کرد: توسعه فرهنگ بیمه در جامعه از مهمترین اهداف اجرای این برنامه به شمار می‌رود.

بهرام پوراشرف ادامه داد: ایجاد تحول و فعالیت مستمر در حوزه آموزش و پرورش نیازمند همپوشانی خانواده، مدرسه و جامعه است.

وی با اشاره به لزوم اجرای برنامه‌هایی متناسب با نیاز جامعه در مدارس، تاکید کرد:  از این رو طرح برنامه ویژه مدرسه (بوم) در حال اجراست که در آن مشکلات جامعه مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

مدیر آموزش و پرورش قشم تصریح کرد: شرکت‌های بیمه‌ای می‌توانند در راستای رفاه اجتماعی کمک کار باشند آموزش و پرورش قشم این آمادگی را دارد که بستر معرفی تمامی‌دستگاه‌‌هایی که مشکلات جامعه را احصاء و برای آن راهکار دارند فراهم کند.

مدیر عامل بیمه آسماری نیز در این آیین اظهار کرد: زنگ  بیمه تا کنون در مدارس مناطق آزاد کیش و قشم توسط این بیمه به منظور ارتقای فرهنگ بیمه در جامعه نواخته شده است.

علیرضا یزدان‌دوست افزود: این اقدام سرآغاز ویژه برنامه‌هایی است که در آن دانش آموزان به عنوان همیار بیمه در خانواده‌ها ایفای نقش خواهند کرد.

انتهای پیام/۷۵۵۸/ز

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند