زنجان ۳۷ هزار بیمه شده ورزشکار دارد

اکتبر 16, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، علی خلیلی ظهر پنجشنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل اداره ورزش و جوانان زنجان، با اشاره به فرا رسیدن هفته تربیت‌بدنی،  گفت: هفته  تربیت بدنی فرصت خوبی برای  ترویج فرهنگ ورزش در جامعه است.

وی اظهار کرد: ورزش یکی از مهم‌ترین راهکارهای دست‌یابی به نشاط و سلامت جسمانی و روانی است و همچنین  یکی از زیرساخت‌های اساسی برای توسعه هر جامعه‌ای  می‌باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان با بیان اینکه ورزش یکی از ارکان اصلی توسعه جوامع  اسـت، افزود: شعار هفته تربیت بدنی «پیش به سوی ایران فعال» است. 

خلیلی با بیان اینکه هفته تربیت‌بدنی از ۲۶ مهرماه آغاز شده و تا دوم آبان‌ماه ادامه خواهد داشت، ابراز کرد:  همگام با سراسر کشور اجرای برنامه‌های متنوعی در دستور کاراداره ورزش و جوانان استان است .

وی به نامگذاری هفته تربی بدنی اشاره کرد و افزود: «ورزش، همدلی و مشارکت اجتماعی» با رویکرد تمرکز بر تقویت بنیاد خانواده، «ورزش، ایثار ‌نهضت حسینی» با رویکرد تمرکز بر روحیه جهادی و حماسی، «ورزش، آگاهی و سبک زندگی فعال» با رویکرد تمرکز بر اصلاح نگرش و سواد حرکتی،« ورزش و سنت‌های آئینی پیوند نسل‌ها » با رویکرد تمرکز برتقویت انسجام اجتماعی، «ورزش ، توانمندی و امید به آینده »با رویکرد تمرکز برتوانمند سازی کم توانان، « ورزش و پویایی سلامت ملی »با رویکرد تمرکز بر تندرستی اقشار و« ورزش و معنویت، ولایتمداری »با رویکرد تمرکز بر تقویت اخلاق تعالی جامعه از دیگر شعارهای هفته تربیت بدنی است. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان  گفت: امروز با توجه به فشارهای اقتصادی که در جامعه حاکم است می‌طلبد که به مقوله ورزش و سلامت جامعه بیشتر توجه شود. 

خلیلی از وجود۵۰ هیئت ورزشی برای آقایان و ۴۷ هیئت ورزشی برای بانوان در استان زنجان خبر دادو افزود: در مجموع در استان ۳۰۰ هیئت ورزشی وجود دارد. 

وی تعداد ورزشکاران بیمه شده در استان زنجان را ۳۷ هزار و ۶۸ نفر اعلام کرد و گفت: تعداد بیمه شدگان ۵ هزار نفر افزایش داشته است. 

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان از برگزاری ۲۵۰ برنامه طی هفته تربیت بدنی در استان زنجان خبر داد. 

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند