زمان یک‌طرفه شدن جاده چالوس باید به حداقل برسد

دسامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ رضا گودرزی ظهر پنج شنبه در حاشیه رزمایش آغاز طرح انتظامی‌ترافیکی زمستانی، در جمع خبرنگاران، گفت: بارش‌های اخری نشان از زمستانی سخت دارد.

وی به رانندگان توصیه کرد خودروی خود را پیش از ورود به فصل سرما چک کنند، گفت: رانندگان باید برای رفت و آمد در محورهای کوهستانی و برفگیر تجهیزات زمستانی به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راه استان البرز در بخش دیگری افزود: با کاهش تلفات ناشی از تصادفات هستیم همچنین در تصادفات خسارتی ۱۱ درصد افزایش را شاهد هستیم.

سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه توقیف موتورسیکلت با کاهش ۷ درصدی مواجه است، گفت: در بحث تخلفات حادثه ساز با افزایش ۳۴ درصدی و توقیف خودرو نیز با ۵۳ درصد افزایش مواجه است.

وی با بیان اینکه در آزادراه‌های استان شاهد تصادف عابر پیاده هستیم، گفت: آزادراه تهران – کرج – قزوین حدفاصل گرمدره تا ورودی بهشت سکینه نیازمند خروج از تعریف آزادراهی است زیرا در این محدوده خودروها با سرعت پایین حرکت می‌کنند.

رئیس پلیس راه استان البرز گفت: نمی‌توان به محوری که در آن بادکنک یا آب معدنی فروخته می‌شود و یا با حضور متکدیان همراه است، آزادراه گفت، به همین منظور عوارضی هوشمند را در این آزاددراه لغو کردیم زیرا زمانی می‌توانیم از راننده عوارض دریافت کنیم که در قبال آن خدمات آزادراهی ارائه کنیم.

سرهنگ گودرزی با اشاره به اینکه در آزادراه کرج – قزوین شاهد بیشترین تصادفات هستیم، گفت: به دنبال اجرای طرحی هستیم تا به دلیل ترافیک‌های موجود سرعت حرکت خودروها در راه‌های استان را ۱۰ کیلومتر پائین تر بیاوریم.

وی در بخش دیگری ادامه داد: مردم در رانندگی شرطی شده و به حضور پلیس‌های محسوس و دوربین‌ها توجه دارند به همین دلیل پلیس‌های نامحسوس در سطح جاده‌ها از جمله محور چالوس حضور دارند.

رئیس پلیس راه استان البرز گفت: همچنین به دنبال اجرای این طرح هستیم که به جای فرم خام کروکی‌ها به هنگام تصادفات به هر افسر ‌پلیس یک تبلت بدهیم که مشتمل بر برنامه‌های تعریف شده باشد و از طریق آن کروکی برای دیگر نهادهای مربوطه از جمله بیمه و یا پزشکی قانونی ارسال شود.

سرهنگ گودرزی در خصوص پروژه‌های آزدراهی در حال ساخت استان از جمله آزادراه همت نیز گفت: در خصوص این آزداراه بحث حل مشکلات ترافیکی از نقطه ای که آزادراه به محور چالوس متصل می‌شود باید مورد توجه باشد تا بعدها شاهد گره ترافیکی نباشیم، با مسئولان اجرای آزادراه تهران شمال نیز جلسات مکرر داشته ایم.

وی گفت: باید ساعات یکطرفه شدن در محوری مانند جاده چالوس  را به حداقل برسانیم، مردم فکر می‌کنند پلیس برای راحتی خود جاده را یکطرفه می‌کند اما چون در برخی نقاط محور گره ترافیکی داریم این یکطرفه شدن‌ها اعمال می‌شود.

رئیس پلیس راه استان البرز گفت: در لاین جنوبی اتوبان کرج – قزوین برای به حداقل رساندن ترافیک، اجرای کمربند جنوبی به سمت گرمدره و مهرشهر موثر است در لاین شمالی نیز پروژه‌های تعریض در چند نقطه اجرا شده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند