رکوردشکنی مهیار صداقت در لیگ تیراندازی

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

تیرانداز المپیکی ایران در هفته پنجم لیگ برتر رکورد تیراندازی لیگ مردان را شکست.

به گزارش  ایسنا، مهیار صداقت، تیرانداز المپیکی ایران در هفته پنجم لیگ برتر تیراندازی توانست در رشته تفنگ بادی با ثبت ۶۳۱.۳ امتیاز رکورد لیگ کشور را ارتقاء دهد. پیش از این رکورد این رشته با ۶۳۰.۹ امتیاز در اختیار حسین باقری بود.

این رقابت‌ها با حضور ۶ تیم به میزبانی ساچمه بیژن در حالی پیگیری شد که در پایان مرحله مقدماتی رشته تفنگ بادی، تیم‌های نزاجا، زائر و مقاومت با غلبه بر تیم‌های هیات اردبیل، شرکت ملی حفاری و فولاد مبارکه سپاهان به پیروزی دست یافتند.

در رشته تپانچه بادی نیز، تیم‌های شهرداری اردبیل، مقاومت و زائر در مقابل تیم‌های نزاجا، فولاد مبارکه سپاهان و شرکت ملی حفاری به برتری رسیدند. همچنین با برگزاری فینال رشته تفنگ بادی، مهیار صداقت و پوریا نوروزیان هر دو از تیم زائر موفق به کسب مقام‌های اول و دوم شدند و مهدی جعفری پویا از مقاومت سوم شد.

جواد فروغی، امیر جوهری خو و محمد رسول عفتی هر سه از مقاومت به ترتیب مقام‌های اول تا سوم رشته تپانچه بادی را کسب کردند.

در این هفته از رقابت‌ها تیم ساچمه بیژن قرعه استراحت داشت.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند