رونمایی از تیم پرافتخار لیگ والیبال/ شاه ماهی در تور کاله

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

خبرگزاری مهر – گروه استانها- مهدی غلامی: کاله مازندران که درسال‌های اخیر با سیاست‌های مدیران باشگاه با استراتژی هزینه‌های کمتر در لیگ وتکمیل ساخت مجموعه ورزشی ۱۰هزارنفری کاله، با تیمی‌درحد باقی ماندن وگذران لیگ برتر بود، امسال متفاوت تر از سال‌های گذشته اقدام به جذب یارگیری کرد.

عادل غلامی‌ملی پوش سابق ومحبوب آملی که سال‌ها از زادگاه خود دور بوده ودرتیم‌های لیگ برتری حضور داشت، امسال با درخواست مدیران باشگاه کاله و تمایل شخصی اش نخستین خرید بزرگ مازنی‌ها برای فصل جدید لقب گرفت.

پس از حضور این بازیکن ارزشمند، “رضا قراء” دیگر بازیکن آملی که همواره در لیست سرمربیان تیم‌های ملی حضورو درمسابقات مهم دستگیر کادرفنی بوده، ترجیح داده دربازی‌های این فصل پیراهن تیم کاله مازندران را برتن کند و پس از سالها همشهریان خود را در سالن ورزشی پیامبراعظم خوشحال کند.

 شاه ماهی در تور کاله

” امیرحسین اسفندیار” دیگرملی پوش آملی وارزشمند ترین بازیکن سال۲۰۱۹ والیبال جوانان جهان را بدون شک باید شاه ماهی و بمب نقل وانتقالاتی لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور دانست که مدیران کاله مازندران اقدام به جذب آن کردند.

بازیکن ۲ متر و۹ سانتی متری که درپست قدرتی‌زن مورد قبول و اعتماد ” ایگورکلاکویچ” سرمربی تیم ملی والیبال ایران در مسابقات جام جهانی ولیگ ملتها بوده ودرخشش خیره کننده او در سال ۲۰۱۹ و عنوان ارزشمندترین بازیکن مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان را برای او به همراه داشت و نام ” امیرحسین اسفندیار” را سر زبان‌ها جاری وحضور او را درترکیب تیم ملی بزرگسالان تثبت کرده بود.

کادرفنی کاله درپی علاقه این بازیکن برای برگشت به تیم سابق وزادگاه ش با آغوش باز پذیرا شد و این بازیکن را بعد از یکسال دوری از جمع زرد وسبزپوشان آملی، ترکیب تیم خود را با این بازیکن در دریافت‌های اول ودفاع روی تور بیمه خواهد کرد.

کاله مازندران علاوه براین بازیکنان،” ادریس دانشفر”دریافت کننده قدرتی وبا تجربه تیم‌های لیگ برتری و ” امیرمحمد فلاحت‌خواه” پاسور تیم ملی جوان را به عنوان دیگر بازیکنان مطرح لیگ به خدمت گرفت و همزمان قرارداد بازیکنان جوانی همچون، ” مهران فیض، مبین مظلوم، میثم صالحی، علی رمضانی، وحید والی، عرفان جلالی نژاد، محراب ملکی، اسماعیل طالبی ورافع طبری” را تمدید و بااین نفرات فصل جدید لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور را شروع خواهد کرد.

شاگردان بهروز عطایی درتیم کاله مازندران در این فصل اگرچه با ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان با میانگین سنی پایین تری به نسبت فصل‌های گذشته شده، اما امیدوارند با عملکرد ونمایش بهتری دررقابتهای امسال حریف سرسخت تری برای مدعیان شوند.

 کاله را به جایگاه واقعی اش برمی‌گردانیم

 رضا قراء  ملی پوش سابق وبازیکن این فصل تیم والیبال کاله درخصوص پیوستنش به این تیم گفت، با تصمیمی‌که با “عادل غلامی” گرفتیم، ترجیح دادیم که دراین فصل پس از سالها دوری ازآمل ، برای تیم شهرخودمان بازی کنیم وخوشحالم که به تیم سابقم برگشتم.

وی به خبرنگار مهر افزود: تمرینات منظم وپرفشاری را دراین مدت پشت سرگذاشتم، کاله یکی از معدود تیم‌هایی بوده که تمرینات آماده سازی خودش را از حدود دوماه قبل شروع کرده و خوشبختانه اکنون به مرز آمادگی خوبی رسیدیم.

وی ادامه داد، همه تلاش و توانایی خودمان را دربازی‌های این فصل برای کاله به کارخواهیم گرفت تا بتوانیم بعد از سالها کاله را به جایگاه اصلی که رفتن روی سکوی قهرمانی لیگ هست، برسانیم.

 کاله امسال مدعی است

“امیرمحمد فلاحت‌خواه” پاسور تیم ملی والیبال جوان که دراین فصل به تشخیص بهروزعطایی سرمربی تیم کاله به جمع آملی‌ها اضافه شد، درخصوص آخرین وضعیت این تیم گفت، خوشبختانه تمرینات خوبی را دراین مدت درآمل برگزار کردیم واز نظر بدنی تقریبا به مرز آمادگی مسابقات رسیدیم.

وی افزود: چند بازی دوستانه وپرقدرت را درآمل وارومیه برگزار کردیم، این بازیها محک جدی برای بازیکنان بوده وکادرفنی هم توانستند ارزیابی خوبی از وضعیت بازیکنان و کل تیم داشته باشد.

وی اضافه کرد، کاله مازندران امسال با بازیکنان باکیفیتی همچون ” اسفندیار، غلامی، دانشفر وقراء ” جذب کرده بدون شک یکی از بهترین‌های لیگ خواهد بود ومطمئن هستم که تماشاگران آملی هم از بازی‌های خانگی وعملکرد این تیم دراین فصل راضی تر خواهند شد.

 تمرینات پرفشار وبی سروصدا

کاله ای‌ها تمرینات پر فشار خود را زودتر از دیگر تیم‌های لیگ برتری و از اوایل شهریورماه در آمل شروع کردند و با جذب بازیکنان مطرح وبا تجربه و البته با اضافه شدن بازیکنان ملی پوش به تمرینات گروهی ، با نظم وشکل بهتری دنبال شد.

ظواهر امر حاکی از آن است که کاله ای‌ها امسال با جذب بازیکنان باتجربه و حفظ بازیکنان جوانشان با ترکیبی ایده ال به دنبال شگفتی سازی در رقابت‌های این فصل باشند.

بهروز عطایی سرمربی آملی تیم کاله که در همه این سال‌ها به جز یک فصل با این تیم درسطح اول والیبال کشور همواره به عنوان یک مدعی مطرح بوده، امسال نیز امیدواراست با بازیکنان جوان و میدان دیده اش، رقب سخت تری برای حریفان باشد.

 آماده مسابقات هستم

درهمین حال سرمربی تیم والیبال کاله مازندران به خبرنگار مهر گفت:  تقریبا یکی از تیم‌هایی بودیم که خیلی زود تمرینات آماده سازی خود را درآمل شروع کردیم و دراین مدت برنامه کامل بدن سازی، آماده سازی و کار توپی را  پشت سر گذاشتیم و به مرزآمادگی برای مسابقات رسیدیم.

بهروز عطایی افزود: خوشبختانه برنامه آماده سازی مطابق پیش بینی‌ها بوده وبه نظر می‌رسد که با شرایطی که به لحاظ بازی‌های لیگ دراین فصل داریم، مشکلی نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: برای امسال ، تیم کاله تا حدود زیادی ترکیب فصل گذشته تیم را حفظ کرده و البته با جذب عادل غلامی، امیرحسین اسفندیار، رضاقراء، ادریس دانشفر وامیرمحمدفلاحت خواه،  ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوانان در این تیم شکل گرفت.

 شناخت خوبی از بازیکنان دارم

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران همچنین به برگزاری چند بازی دوستانه در هفته گذشته با تیم‌های لیگ برتری اشاره کرد وگفت : علاوه بر آن در یک تورنمنت چهارجانبه درآمل شرکت کردیم ، بازی‌های خیلی خوبی را برابرتیم‌های گنبد وسایپا  برگزارکردیم وپس از آن در ارومیه در دو دیدار به مصاف تیم شهرداری این شهرکه ازتیم‌های خوب امسال لیگ هست، رفتیم.

عطایی گفت، این بازیها باعث شد تا شناخت نسبی وکاملی از وضعیت تیم به دست کادرفنی بیاید.

وی اضافه کرد: توقع من برای فصل پیش رو این است که بازیکنان جوان ما که فصل قبل در کاله و نیز درمسابقات مهم جهانی حضور داشتند، تجربه‌های خوبی کسب کردند وانتظار براین است که عملکرد آن امسال بهتر از سال قبل باشد.

رقابت اصلی ۵ تیم برای جام

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران همچنین به حضور تیم‌های لیگ برتری در رقابتهای فصل پیش رو اشاره کرد وگفت: در واقع رقابت اصلی میان تیم‌های پیکان، سایپا ، ارومیه، ورامین وحتی سپاهان است که بازیکنان ملی پوش جذب کردند، اگر چه تیم‌های دیگر هم با انگیزه‌های بالایی به میدان خواهند آمد.

عطائی یادآور شد: به هر حال ما در کاله کار خودمان را انجام خواهیم داد و با توجه به وضعیت دیگر تیم‌ها ، این دلیلی نمی‌شود که ما دست رو دست بگذاریم و کاری نکنیم . ما تلاش خودمان را خواهیم کرد و با بازیکنانی که دراین فصل جذب کردیم، هدف ما در این فصل این است که بهتر از فصل قبل باشیم و به عنوان یک تیم خوب در آخر فصل از کاله یاد شود.

مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران با حضور۱۳ تیم شهرداری ورامین،  پیام خراسان، سایپا تهران، راه‌یاب ملل مریوان، شهروند اراک ،  پیکان تهران، شهرداری گنبد ، شهرداری ارومیه، فولاد سپاهان ، فولاد ایرانیان سیرجان، کاله مازندارن ، شهداب یزد وخاتم اردکان از روزچهارشنبه ۸ آبان آغاز می‌شود.

تنها نماینده مازندران دراین مسابقات روز چهارشنبه درهفته نخست این رقابتها در دیداری خانگی، از ساعت ۱۶ در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل میزبان تیم شهداب یزد است.

تیم کاله مازندران در فصل گذشته این مسابقات به مقام سوم لیگ دسته یافته بود. تیم کاله مازندران طی یک دهه حضور در لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور که همواره با هدایت عطایی همراه بوده موفق شده، ۲ بار قهرمانی، یک نائب قهرمانی ویک مقام سومی‌درلیگ برتر ایران، سومی‌و مقام قهرمانی جام باشگاههای آسیا و مقام هشتمی‌جام باشگاههای جهان را کسب کرده است وبعد از تیم پیکان تهران به عنوان یکی ازپرافتخارترین تیم‌های والیبال ایران محسوب می‌شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند