روستاهای استان تهران دارای ظرفیت بالایی برای ایجاد بومگردی هستند

اکتبر 20, 2019اخبار روز بیمه

فریده اولادقباد، در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص رونق و بهره مندی بیشتر از گردشگری و صنایع دستی در استان تهران اظهار داشت: در بودجه ۹۸ به بیمه زنان قالیباف توجه ویژه ای داشته ایم و همچنین تلاش کردیم که  ۳۰۰ میلیاردتومان برای بیمه زنان سرپرست خانوار و بدسرپرست اختصاص در بودجه ۹۸ یابد البته در بودجه امسال نیز حمایت لازم را از هنرمندان خواهیم داشت که در این رابطه نمایندگان زن مجلس که در کمیسیون‌های مختلف حضور دارند، پیگیری‌های لازم را خواهند داشت.

اولادقباد در ادامه با بیان اینکه باید از آثار ملموس و غیرملموس کشور و صنایع دستی بی نظیر این مرز و بوم به خوبی و با دقت و توجه ویژه حفاظت کرد گفت: آثار ملی و ابنیه تاریخی نیز نیاز مبرم به توجه و نگهداری دارند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی‌با تاکید بر ضرورت راه اندازی موزه مردم شناسی در پایتخت افزود: با توجه به تنوع اقلیت فرهنگی در تهران نیاز به موزه مردم شناسی در این منطقه احساس می‌شود.

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی‌با اشاره به وجود روستاهای با ظرفیت بالای گردشگری در استان تهران بیان داشت: با استفاده از بوم گردی می‌توانیم نهایت بهره مندی را از این روستاها داشته باشیم.  

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند