روحانی موفق باید در میان توده مردم و سنگ صبور جامعه باشد

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد محمدی گلپایگانی امروز جمعه در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه خرم آباد با اشاره به اینکه رهبر انقلاب به همه شما مردم لرستان سلام رساندند و در محضر ایشان بودیم که از شجاعت و وفاداری این ملت نسبت به انقلاب و نظام و رهبری اشاره داشتند، گفت: لرستان خطه ای است که مردمانی شجاع و دلاور دارد که در دوران دفاع مقدس پرونده درخشانی از خودشان به جای گذاشتند. رشادت‌ها و شجاعت‌های آنان در میادین جنگ زبانزد همه بود.

وی با بیان اینکه مردم لرستان جهاد خود را به نمایش گذاشتند و نمره قبولی گرفتند، تصریح کرد: مردم لرستان نشان دادند که در حوادث ثابت قدم و پابرجا هستند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به اینکه امروز اینجا جمع شده ایم و مناسبتش معارفه امام جمعه جدید حجت الاسلام شاهرخی است که فرزند لرستان است و به این امامت و نمایندگی ولی فقیه در استان منصوب شده اند، اظهار داشت: ایشان چهره ای شناخته شده هستند، خانواده ای محترم و شناخته شده برای همه مردم هستند، آبرومند و ریشه دار و اصیل هستند. در مسئولیت‌های بزرگ دیگری بوده اند و در همه آن‌ها به نحو احسن انجام وظیفه کرده اند، تعریف ایشان را از دوستان و جاهای دیگر زیاد شنیده ایم.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی با بیان اینکه امام جمعه جدید خرم آباد ۲۰ ماه سابقه حضور در جبهه‌ها را دارد، شرکت در دفاع مقدس یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود، افزود: این امام جمعه برنامه ای که دارند روشن است و در آینده منشاء برکت برای استان خواهد بود. مردم‌دار و متواضع هستند و این‌ها شرایط یک روحانی موفق است.

وی یادآور شد: روحانی موفق باید در میان توده مردم باشد و حضور داشته باشد و سنگ صبور مردم باشد، دردها را بشنود و گرفتاری‌ها را از نزدیک لمس کند که این همان روش پیامبر اسلام (ص) است.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در جهان متمدن امروز هم همان زنده به گور کردن‌ها و جهل دیده می‌شود، گفت: بزرگترین خدمت را اسلام با تعالیم خود به طبقه نسوان جامعه داد، یک سوره در قرآن برای زنان آمده است، سوره ای به نام رجال در قرآن نداریم و این گویای توجه اسلام به زنان است.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی با بیان اینکه در جامعه غرب زنان آلت دست شهوترانی مردان شده و چه ظلمی‌به آن‌ها می‌شود، اسلام اجازه تبعیض نمی‌دهد، اجازه سوءاستفاده نمی‌دهد، تصریح کرد:  فاطمه زهرا (س) که گل سر سبد خاندان نبوت است و سیده نساء العالمین است، باید الگوی زنان باشد.

وی با تاکید بر اینکه این فضای مجازی شیطان مجسم است، آنچه که به ارمغان می‌آورد فساد، فحشا، گناه و اینجور مطالب است، مراقب بچه‌های خود باشید، افزود: پدرها و مادرها مراقب باشید و مهربانی کنید با فرزند خود تا هر مشکلی که دارند با شما در میان بگذارند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با بیان اینکه اولین نماز جمعه امام جمعه جدید امروز اقامه می‌شود، برای هفته‌های بعد بچه‌های خود را به نماز بیاورید، اگر می‌خواهید بچه‌های شما بیمه شوند در این مجامع آن‌ها را شرکت دهید، تصریح کرد: در مجالس امام حسین (ع) و مجالس مذهبی و قرآنی شرکت کنند. اگر فرزند شما از ابتدا با این مراکز آشنا شد بیمه می‌شود.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی در بخش دیگری از سخنان خود با مخاطب قرار دادن مسئولان گفت: شما همواره که در این منصب نیستید، از این فرصت استفاده کنید و به نفع مردم کار کنید، حساب پس انداز قیامت خود را پر کنید و جواب مردم را بدهید؛  کسانی را سراغ دارم در دستگاه‌های دولتی و حکومتی که خودکار جیبش را جدا نمی‌کند و با خودکار روی میز برای موارد شخصی استفاده نمی‌کند.

وی با بیان اینکه در مقابل برخی از ماشین حکومت استفاده شخصی می‌کنند، جواب دارند بدهند، مال این ۸۰ میلیون نفر است، بیت المال است، خیلی باید مراقبت کرد، تصریح کرد: ما که همیشه در این دنیا نیستیم، قیامتی وجود دارد، حساب و کتابی وجود دارد. این راهی است که سر راه ما هست.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند