رعایت اصل بی‌طرفی از مهمترین وظایف عوامل اجرایی انتخابات است

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری گفت: رعایت اصل بی‎طرفی، قانونمداری و ایجاد فضای رقابتی سالم را از مهمترین وظایف عوامل اجرایی انتخابات است.

بر اساس گزارش روابط عمومی‌استانداری چهارمحال و بختیاری، جعفر مردانی ۱۲ دی‌ماه در جلسه ستاد انتخابات استان اظهار کرد: تاثیر فضای مجازی بر حوزه سیاسی و به ویژه عرصه انتخابات این روزها به موضوعی انکارناپذیر تبدیل شده است که به نظر می‌رسد در کنار کارکردهای مثبتی که دارد، می‎تواند آسیب‌هایی را متوجه این حوزه کند.

وی ادامه داد: با در نظر گرفتن ملاحظاتی می‌توان از ظرفیت‌های فضای مجازی در پرشور کردن فضای انتخابات بهره گرفت اما رصد دقیق و به موقع و کنترل این فضا از سوی متولیان امر و به ویژه فرمانداران و بخشداران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

مردانی همچنین بر رصد فضای شهرستان‌ها و مستندسازی تخلفات احتمالی تاکید کرد و گفت: می‌طلبد تا فرمانداران و بخشداران موضوعاتی که بستر ناامنی را فراهم می‌کند شناسایی و از سوی دیگر چنانچه تخلفی را مشاهده کردند آن را به صورت مستند و دقیق به ستاد انتخابات گزارش دهند.

رییس ستاد انتخابات چهارمحال و بختیاری، رعایت اصل بی‎طرفی، قانونمداری و ایجاد فضای رقابتی سالم را از مهمترین وظایف عوامل اجرایی انتخابات برشمرد و افزود: بی‎شک رعایت این موارد در جامعه اعتمادآفرینی می‌کند و زمینه‌ساز برگزاری انتخاباتی پرشور و حداکثری می‎شود.

مردانی همچنین تعامل و همدلی بین عوامل اجرایی، نیروهای بازرسی و نظارتی را از دیگر الزامات برگزاری انتخابات سالم و حداکثری دانست و خاطرنشان کرد: تمامی‌عوامل برگزاری انتخابات تلاش خود را به کار گرفته تا با بهره‌گیری از نیروی انسانی متعهد، کارآمد و بی‌طرف از شکل‌گیری هرگونه تخلف و یا جانبداری له یا علیه کاندیدایی جلوگیری شود. انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند