رشد ۸ درصد کارگاه‌های فعال در سال‌جاری

دسامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود علیاری ظهر چهارشنبه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان که با حضور مدیرعامل سازمان تامین‌اجتماعی کشور و  در محل یکی از شرکتها برگزار شد، با بیان اینکه به جرأت اعلام می‌کنیم که هیچ کارگاه تولیدی در استان به دلیل بدهی بیمه‌ای تعطیل نشده و رویکرد تامین‌اجتماعی نیز چنین نبوده است، گفت: تلاش کرده‌ایم تا با اعمال بخشودگی جرایم، واحدهای بدهکار به چرخه تولید بازگردند.

وی تعداد افراد تحت پوشش تامین‌اجتماعی در استان زنجان را ۵۴۲ هزار و ۶۵۶ نفر اعلام کرد و با یادآوری اینکه این تعداد دربرگیرنده ۵۲ درصد از جمعیت استان است، افزود: آمار بیمه‌شدگان در استان زنجان حاکی از آن است که ۱۸۴ هزار و ۳۰۱ نفر از بیمه‌شدگان را بیمه‌شدگان اصلی و ۱۱۳ هزار و ۹۲۸ نفر از بیمه‌شدگان را بیمه‌شدگان اجباری تشکیل می‌دهند.

علیاری با یادآوری اینکه روند عرصه تولید در استان بهبود یافته و آمار حاکی از آن است که در زمینه شمار کارگاه‌های فعال استان، امروز نسبت به سال گذشته ۸ درصد رشد داشته و این رقم به ۱۵ هزار و ۷۶ کارگاه تولیدی رسیده است، تصریح کرد: یکی از رویکردهای اصلی تامین‌اجتماعی، کمک به بهبود روند تولید در استان است که این مهم با روش‌های مختلف انجام شده است.

مدیرکل تامین‌اجتماعی استان زنجان همچنین از تعامل گسترده و بخشودگی جرایم به عنوان اقدامات این اداره‌کل در راستای کمک به بهبود روند تولید در استان یاد کرد و گفت: در همین راستا ۲۲۰۲ کارگاه در استان شامل طرح بخشودگی شده و میزان بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان نیز ۳۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده است.

علیاری با اشاره به اینکه میزان بیمه تقسط شده در استان نیز ۶۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بوده است، خاطرنشان کرد: آمار و شاخص‌های حوزه بیمه و نیز کارگاه‌های فعال حاکی از آن است که در طول یک سال گذشته در حدود  ۸ هزار شغل در استان ایجاد شده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند