رشد ۶۵ درصدی آمار زوار اربعین در کرمانشاه

اکتبر 16, 2019اخبار روز بیمه

حامد دارابی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: امسال هفتمین سال برگزاری پیاده روی بزرگ اربعین به صورت ساماندهی شده است.

وی با بیان اینکه مسئولیت ستاد اربعین در کشور با وزارت کشور و در استان‌ها با استانداری است، افزود: ستاد اربعین استان کرمانشاه نیز متشکل از ۱۲ کمیته ثابت و تعدادی کمیته فرعی است که یکی از این‌ها کمیته اعزام با مسئولیت حج و زیارت است.

دارابی بیان کرد: به منظور ساماندهی زائرین اربعین سامانه سماح طراحی شده که اطلاعات زائران در آن ثبت می‌شود. البته این سامانه در سالهای اول چندان مورد توجه نبود اما رفته رفته با توجه به در نظر گرفتن شرایط بیمه و … مورد استقبال زائرین واقع شد.

مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: طی سال گذشته ۳۷ هزار و هزار و ۵۰۰ نفر از استان کرمانشاه برای حضور در پیاده روی اربعین در سامانه سماح ثبت نام کردند.

دارابی با اشاره به کاهش هزینه‌های سفر گفت: از قبل حضور بیشتر زوار در پیاده روی اربعین پیش بینی می‌شد به گونه ای که تاکنون ۵۷ هزار نفر از استان کرمانشاه در سامانه سماح ثبت نام کرده اند و از رشد  ۶۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل حکایت دارد.

وی افزود: مقرر بود ثبت نام در سامانه سماح تا امروز ادامه یابد که با توجه به تدابیر اندیشیده شده تا روز اربعین ادامه دارد بنابراین افرادی که هنوز نسبت به ثبت نام اقدام نکرده اند در این روزهای باقیمانده می‌توانند ثبت نام کنند.

دارابی با بیان اینکه روند ثبت نام زوار در سامانه سماح تا روز گذشته بسیار خوب بوده، گفت: با توجه به اینکه شمار زیادی از زوار حتی از پیاده روی بازگشته اند پیش بینی می‌شد در این روزهای باقیمانده بیش از ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر به شمار ثبت نام شوندگان اضافه نشود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند