رشد ۳۵ درصدی صادرات کالا از استان کرمان

دسامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی حسینی نژاد ظهر پنجشنبه در همایش بزرگداشت روز صادرات و تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان کرمان بیان داشت: با توجه به همه مشکلات تحریمی‌در کشور در ۹ ماه اول امسال نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد افزایش صادرات نسبت به مدت مشابه سال قبل داشتیم.  

رئیس صنعت، معدن و تجارت شمال استان کرمان گفت: هدفگذاری استان کرمان در سال ۹۸ صادرات ۱۰ میلیارد دلاری است که برای این مهم نیاز به تفویض اختیارات در استان داریم که تا حدودی انجام شده و جای تقدیر دارد.

مدیر عامل صندوق ضمانت صادرات ایران هم در این همایش بیان داشت: بخش عمده صادرات ما همان پتروشیمی‌است که باید به آن توجه کرد زیرا این مسئله می‌تواند آینده صادرات ما را با تهدید روبرو کند.

افروز بهرامی‌افزود: در شرایط فعلی تحریم طبیعی است که کالاهای صادراتی ما تنوع داشته باشد.

وی گفت: در شرایط کنونی باید از ظرفیت ۱۵ کشور همسایه استفاده کنیم گرچه ریسک صادرات به این کشورها بالاس و صادرکنندگان بسیار نگران هستند.

بهرامی‌یادآور شد: در تمام دنیا بیمه‌هایی برای صادرات تشکیل شده که بتواند ریسک حاصل از وصول مطالبات کالا را جبران کند لذا صادرکنندگان به صندوق ضمانت صادرات مراجعه کنند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند