رشد عقلانیت از راه‌های تقویت ارتباط حوزه و دانشگاه است

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد بروجرد گفت: رشد عقلانیت از راه‌های تقویت ارتباط حوزه و دانشگاه است.

داریوش جاوید امروز در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر حوزه و دانشگاه، اظهار کرد: رشد عقلانیت از منظر اسلام از راه‌های تقویت ارتباط حوزه و دانشگاه است.

وی تصریح کرد: امروز دفتر نهاد رهبری در بروجرد افتتاح می‌شود و یکی از مسئولیت‌های این نهاد این است که ساختاری برای پیوند مبانی با مسائل طراحی کند تا پیوند حوزه و دانشگاه شکل بگیرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد بروجرد خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه‌ها منعقد می‌شود که بتوان در بخش پژوهش و آموزش با حوزه همکاری و در این راستا گام‌هایی برداشته شود.

جاوید با اشاره به راه‌اندازی سایت پایش، افزود: آمادگی داریم پایان‌نامه‌ها را به سمت حل مشکلات جامعه سوق دهیم.

وی اضافه کرد: در حوزه پژوهشی و با تأسیس مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی برگزاری بیش از ۲۰ دوره مهارتی در حوزه‌های مهندسی کشاورزی و پزشکی اهدافی مانند افزایش دانش و مهارت دانش‌پژوهان دنبال می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی‌واحد بروجرد بیان کرد: مرکز تحقیقات گیاهان دارویی و سلامت و امنیت غذایی در این واحد راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند