رسیدگی به حق بیمه ایثارگران و جانبازان باید در اولویت قرار بگیرد

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سیده فاطمه ذوالقدر عصر چهارشنبه در نخستین همایش فرهنگی ورزشی همسران جانباز شهرستان اسلامشهر که با حضور همسران جانباز در مجموعه فرهنگی تفریحی خوارزم برگزار شد با اشاره به اینکه امنیت، آرامش و ثبات امروز کشور در گرو فداکاری و ایثار جانبازان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس است اظهار داشت: باید به این موضوع توجه داشته باشیم که زنان و بانوان این مرز و بوم نقش بسیار ارزنده و مهمی‌در جنگ تحمیلی ایفا کردند.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی‌با بیان اینکه رسیدگی به وضعیت حق بیمه جانبازان و ایثارگران در اولویت قرار دارد گفت: دغدغه‌های این قشر محترم و عزیز جامعه را با تذکری به رییس جمهور ابلاغ کرده ایم و انشااله به زودی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

ذوالقدر در ادامه بیان داشت: همانطور که تا کنون مشاهده شده است زنان دوشادوش مردان در همه عرصه‌های اجتماعی و سیاسی حضور مستمر و پررنگ دارند لذا بانوان می‌توانند هم با داشتن نقشدر خانواده به فرزندان و خانواده رسیدگی کنند هم در جامعه به ایفای نقش بپردازند چرا که با توجه به شعار سال که رونق تولید و اقتصاد مقاومتی است، این شعار بدون حضور بانوان محقق نخواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی‌گفت: با تلاش‌های صورت گرفته توانستیم برای بانوانی که حضانت فرزند خود را می‌گرفتند اما قیومیت نداشتند قانونی در کمیسیون مصوب کنیم تا فرزندان بتوانند از ارث و درآمدی که از پدرانشان برایشان رسیده استفاده کنند و این کمکی برای ایتام باشد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند