رسیدگی به حق بیمه ایثارگران و جانبازان باید در اولویت قرار بگیرد

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سیده فاطمه ذوالقدر عصر چهارشنبه در نخستین همایش فرهنگی ورزشی همسران جانباز شهرستان اسلامشهر که با حضور همسران جانباز در مجموعه فرهنگی تفریحی خوارزم برگزار شد با اشاره به اینکه امنیت، آرامش و ثبات امروز کشور در گرو فداکاری و ایثار جانبازان و ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس است اظهار داشت: باید به این موضوع توجه داشته باشیم که زنان و بانوان این مرز و بوم نقش بسیار ارزنده و مهمی‌در جنگ تحمیلی ایفا کردند.

نماینده مردم تهران، ری، اسلامشهر و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی‌با بیان اینکه رسیدگی به وضعیت حق بیمه جانبازان و ایثارگران در اولویت قرار دارد گفت: دغدغه‌های این قشر محترم و عزیز جامعه را با تذکری به رییس جمهور ابلاغ کرده ایم و انشااله به زودی مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

ذوالقدر در ادامه بیان داشت: همانطور که تا کنون مشاهده شده است زنان دوشادوش مردان در همه عرصه‌های اجتماعی و سیاسی حضور مستمر و پررنگ دارند لذا بانوان می‌توانند هم با داشتن نقشدر خانواده به فرزندان و خانواده رسیدگی کنند هم در جامعه به ایفای نقش بپردازند چرا که با توجه به شعار سال که رونق تولید و اقتصاد مقاومتی است، این شعار بدون حضور بانوان محقق نخواهد شد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی‌گفت: با تلاش‌های صورت گرفته توانستیم برای بانوانی که حضانت فرزند خود را می‌گرفتند اما قیومیت نداشتند قانونی در کمیسیون مصوب کنیم تا فرزندان بتوانند از ارث و درآمدی که از پدرانشان برایشان رسیده استفاده کنند و این کمکی برای ایتام باشد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند