ردیف اعتباری برای کاشت حلزون شنوایی معلولان در بیمه سلامت وجود ندارد

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، این استان دارای ۲۱ هزار نفر معلول در سطح استان است که با مشکلات فراوان معیشتی، اقتصادی و درمانی مواجه هستند و نیازمند توجه هر بیش‌تر در بهبود شرایط زندگی‌اند. برخی از معلولان جهت درمان معلولیت خود نیازمند هزینه‌های بسیار بالایی هستند که در برخی از موارد بیمه حمایت چندانی از بیمار در راستای درمان ندارند و صرفا در هزینه‌های بیمارستانی با تعرفه‌ای که وجود دارد بیماران را مورد حمایت قرار می‌دهد. از جمله معلولیتی که نیازمند هزینه درمان بالا است، معلولیت ناشنوایی است به طوری که معلولان بالای شش سال با آسیب‌دیدگی شنوایی جهت کاشت حلزون شنوایی نیازمند هزینه ۳۰ الی ۴۰ میلیون تومانی برای درمان هستند و در این راستا حمایت چندانی از طریق بیمه‌ها از بیماران انجام نمی‌شوند.

انتهای پیام/۱۰۱۱/ز

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند