رتبه بندی معلمان امسال اجرایی می شود

نوامبر 6, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محسن حاجی میرزایی ظهر پنجشنبه در نشست هم اندیشی فرهنگیان استان با بیان اینکه وقتی معلم از وضعیت خوب برخوردار باشد و آرامش کافی داشته باشد همه کاستی‌ها قابل جبران است افزود: از نگاه من معلم جانشین همه نداشته‌هاست است، معلم می‌تواند کاستی فضای آموزشی را جبران کند و می‌تواند درس خلاقیت را در زندگی اجتماعی بیاموزد و رساندن معلمان به شرایط آرامش جزو ماموریت‌های ماست.

وی با بیان اینکه طرح رتبه بندی معلمان امسال اجرا می‌شود گفت: برای این که بتوانیم اعتبار امسال را جذب کنیم و این طرح را هم در عمل بیازماییم آیین نامه رتبه بندی در کمیسیون مجلس تصویل شده است.

وزیر آموزش و پرورش به مشارکت خیران اشاره و اضافه کرد: امسال خیران ۳۶ میلیارد تومان در استان مازندران تعهد کردند که ۷۷ درصد بیش از گذشته بوده است و نشان می‌دهد مشارکت اجتماعی در استان و منطقه بالا است و باید با مشارکت خیران بتوانیم کاستی‌ها را برطرف کنیم.

وی در خصوص طرح رتبه بندی معلمان نیز تأکید کرد: این طرح امسال حتما  اجرایی خواهد شد و مبنای اجرای این طرح  نیز از ابتدای مهر ۹۸ است و براساس شیوه‌نامه مورد نظر، معلمان براساس صلاحیت‌های حرفه‌ای و تخصصی در ۵ رتبه تقسیم می‌شوند و متناسب با همین تقسیم‌بندی، رتبه‌های خود را کسب می‌کنند.

وزیر آموزش و پرورش در همین خصوص گفت: تمام تلاش من در این دوماه که از آغاز به کار من گذشت، به رفع دغدغه‌های فرهنگیان گذشت چون باور قلبی دارم باید این مشکلات رفع و حل شود تا همه و ازجمله معلمان، بر آموزش تمرکز کنیم.

حاجی میرزایی همچنین افزود: شیوه‌نامه تبدیل وضع مربیان پیش‌دبستانی، خرید خدمت‌ها، حق‌التدریسی‌ها مراحل نهایی خود را می‌گذراند و ظرف چند هفته آینده اجرایی خواهد شد.

عضو هیأت دولت گفت: امروز جمهوری اسلامی‌ایران ۱۵ میلیون دانش‌‍‌آموز را در اختیار دارد اما فردا همین دانش‌آموزا، آینده و فردای ایران عزیر اسلامی‌را در دست خود دارند پس اگر امروز به این فرزندان توجه ویژه کنیم فردا در بسیاری از آسیب‌های اجتماعی، بیمه و ایمن خواهیم بود.

وی گفت: برای نیل به یک جامعه بهتر و  سالم‌تر باید به آموزش و پرورش بپردازیم همانگونه که مقام معظم رهبری مُدَّ ظِلُّهُ العالی فرمودند هزینه کردن در آموزش و پرورش یک سرمایه‌گذاری دیرپا  اما اطمینان‌بخش است.

وزیر آموزش و پرورش در خاتمه گفت: هم پژوهش‌های بین‌المللی و هم تجربیات ما ثابت کرده است که توجه به آموزش و پرورش تضمین‌کننده توسعه پایدار است و اساساً پایداری یک جامعه در ظرفیت فکری است و ریشه در خلاقیت آنها دارد که این مهم در داخل کلاس‌های درس رخ می‌دهد.  

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند