رباط کریم ۹ هزار ورزشکار سامان یافته در خود جای داده است

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سید مهدی ساداتی ظهر یکشنبه در جلسه مشترک هیئت‌های ورزشی که با حضور روسا و نواب روسای ۳۱ هیئت ورزشی به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در سالن شهید رجایی برگزار شده بود، ضمن تبریک روز تربیت بدنی و ورزش بیان کرد: ورزش فرصت کنار هم بودن است. ورزشکاران همیشه علاوه بر پهلوانی و روحیه جوانمردی دارای ماموریت اجتماعی نیز هستند. مردم ورزشکاران را دوست دارند پس باید به سمتی برویم که با حمایت آن‌ها ورزش همگانی را نهادینه کنیم.

وی بیان داشت: اکنون در شهرستان رباط کریم، ۹ هزار ورزشکار سامان یافته و دارای بیمه ورزشی در ۹۰ باشگاه ورزشی مشغول به فعالیت هستند که دارای مقام و عناوین برتر کشوری ، پارالمپیکی و جهانی هستند و در مسابقات استعدادهای برتر کشوری اخیر توانستیم ۸ مدال را برای شهرستان اخذ کنیم و با همه خوب بودن و مایه افتخار بودن این موضوع، اما با استفاده از پتانسیل‌های موجود باید کاری کرد که تعداد قهرمانان بسیار بالاتر از این مقدار شود.

ساداتی با اشاره به حضور بانوان در میادین ورزشی و حمایت‌هایشان تصریح کرد: با حضور بانوان در ورزش حرفه ای، قهرمانی و همگانی، تنظیم اخلاقی در مکان‌های ورزشی دو برابر می‌شود. حضور بانوان باعث غنا بشیدن به ورزش می‌شود. ورزش فصل مشترک خوبی‌ها و حلقه مشترک بین ملت‌هاست. حضور بانوان و حمایت‌هایشان با همه محدودیت‌ها در عرصه ورزشی و قبول مسئولیت نشان جهاد مرد بودنشان دارد. اکنون در شهرستان دو رییس و ۳۱ نایب رییس هیئت‌های ورزشی بانوان هستند که این مایه مباهات است.

ساداتی در پایان با تاکید بر سال انتخابات، خطاب به حاضران گفت: اماکن ورزشی شایسته احترام و عزت هستند پس شان هیئت‌های ورزشی را با حمایت از کاندیدای مطلوب تان پایین نیاورید و نماینده هیچ کس نشوید و پرچمدار دفاع از هیچ کس نباشد و اجازه دهید مردم به خاطر استقلال تان به شما احترام بگذارند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند