رئیس فدراسیون کوهنوردی: ایران ۶۲ هزار کوهنورد بیمه‌شده ‌دارد

ژانویه 27, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، رضا زارعی امروز در مجمع انتخاباتی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان قم، با تأکید بر ضرورت توسعه زیرساخت‌های استان اظهار داشت: از هیئت کوهنوردی قم انتظار می‌رود که در راستای ایجاد و توسعه زیرساخت‌های سنگ‌نوردی اهتمام بیشتری داشته باشد.

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی‌توسعه جامعه هدف کوهنوردی را یکی از اولویت‌های فدراسیون کوهنوردی برشمرد و افزود: بر این اساس، آموزش کوهنوردی به ناشنوایان در دستور کار این فدراسیون قرار دارد.

وی توجه به رشته دوی کوهستان را بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: این رشته جدید بوده و نیاز به ایجاد زیرساخت‌های خاصی ندارد و حتی استان‌های کم برخوردار هم می‌توانند اقدام به توسعه این ورزش کنند.

زارعی اجرای طرح سیمرغ در کشور را مورد اشاره قرار داد و ابراز کرد: قله برف انبار در استان قم نمونه‌ای از  فرصت‌های به وجود آمده برای کوهنوردان حرفه‌ای و گردشگران ورزشی است تا برای فتح قله‌های مختلف کشور برنامه‌ریزی کنند.

رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی جمهوری اسلامی‌ظرفیت‌های استان‌های سردسیر در ارتقای کوهنوردی این استان‌ها را مورد تأکید قرار داد و افزود: نزدیکی به البرز، هم‌جواری با چندین استان قوی دررشته کوهنوردی، وجود مربیان برجسته در استان‌های هم‌جوار ازجمله ظرفیت‌هایی است که می‌توان از آن برای ارتقای کوهنوردی استان استفاده کرد.

وی با بیان وجود ۶۲ هزار و ۸۰۰ کوهنورد بیمه‌شده ورزشی در این فدراسیون گفت: در سال جاری یک هزار و ۲۰۰ مربی فعال در کشور ساماندهی شده‌اند و از  ابتدای امسال تاکنون ۳۶ هزار نفر در دوره‌های مختلف آموزشی شرکت کرده‌اند.

انتهای پیام/۴۵۱/ش

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند