رئیس سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی: تا پایان سال مشکل بیمه خبرنگاران برطرف می‌شود

ژانویه 9, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، عباس محمدیان صبح امروز در دیدار امام جمعه مشهد با اصحاب رسانه خراسان رضوی به‌مناسبت سالروز تاسیس بسیج رسانه در حسینیه دفتر نماینده ولی‌فقیه در مشهد اظهار داشت: ایام شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی را می‌گذرانیم.

رئیس بسیج رسانه ادامه داد: سازمان بسیج رسانه در چنین روزی تشکیل شده و امروز دور یکدیگر جمع شدیم تا روند اجرایی برنامه تشریح شود، سردار سلیمانی در این نبرد رسانه‌ای از سنگر انقلاب حفاظت کرد، بزرگترین دشمن ما آمریکا بود و خراسان رضوی در این امتحان سخت تاریخی نیز سربلند بیرون آمد.

وی گفت: در مراسم تشییع پیکر این بزرگوار عکاسان و فعالان رسانه‌ای فعالیت خود را به خوبی انجام دادند و بسیاری از رسانه‌ها منابع خود را از خراسانی‌ها گرفتند، به گفته آیت‌الله علم‌الهدی بسیج رسانه باید نخ تسبیح رسانه باشد که امروز این امر محقق شده است، بزرگترین جبهه رسانه کشور در اختیار خراسان رضوی بوده است.

محمدیان ادامه داد: خراسان رضوی نخستین قرارگاه رسانه‌ای بوده و قوانین سیاسی و اجتماعی را رعایت کرده است، حدود ۳ هزار از اخبار مربوط به قیمت بنزین توسط خراسان رضوی منتشر شد، استان ما نخستین استان برگزار کننده بزرگترین جشنواره موضوع محور به نام ابوذر بوده است، سازمان بسیج رسانه امروز جایگاه نسبی در دیدگاه‌های مختلف پیدا کرده که با انسجام کنونی موانع خبرنگاران را رصد و پیگیری می‌کند.

رئیس بسیج رسانه بیان کرد: به گفته آیت‌الله علم‌الهدی، بسیج رسانه باید به تنهایی بتواند به‌دنبال رفع مشکلات در این بخش باشد، همچنین تا پایان سال مشکل بیمه خبرنگاران برطرف می‌شود، کارت تکریم اصحاب رسانه با همکاری شهرداری، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌و روابط عمومی‌استانداری ارائه خواهد شد که خبرنگاران در این راستا از خدمات مطلوبی بهره مند شوند.

وی عنوان کرد: تشکیل شورای حل اختلاف اصحاب رسانه از دیگر برنامه‌های بسیج رسانه است، نجیب‌ترین و پاک‌ترین خبرنگاران در خراسان رضوی هستند و در حالی که مشکلات مختلف بر آنها فشارهای زیادی وارد کرده آنها به وظایف خود عمل می‌کنند، ما نخستین استان دارای دبیرخانه بیانیه گام دوم هستیم و در هر ماه رسانه برتر انتخاب شده و از آنها تکریم می‌شود.

محمدیان خاطرنشان کرد: مسئولان رسانه از تمامی‌سنگرها جلوتر بودند و امسال نیز امید است مانند همیشه مسیر صحیح را پیش بگیرند.

انتهای پیام/۲۸۲/ح

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند