دید در راه‌های آذربایجان شرقی محدود است

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/آذربایجان شرقی مسئول هماهنگی برف‌روبی راه‌های آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که تمامی‌راه‌های آذربایجان شرقی اعم از اصلی و فرعی برای تردد باز است، گفت: دید در راه‌های استان کم بوده و در حال حاضر مه آلودگی همراه با کولاک در مناطق کوهستانی وجود دارد، رانندگان باید با احتیاط در جاده‌ها تردد کنند.

غلامرضا رسول‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که در حال حاضر بارش برف و باران در شهرستان‌های جنوب استان وجود دارد، اظهار کرد: بارش برف در شهرستان‌های ملکان، عجب شیر، مراغه، آذرشهر، هشترود، میانه و بستان آباد گزارش شده است.

وی بیان کرد: رانندگان در راه‌های مناطق کوهستانی اعم از روستایی وفرعی  از زنجیر چرخ استفاده کنند.

مسئول هماهنگی برف‌روبی راه‌های آذربایجان‌شرقی با بیان این‌که درحال حاضر یخبندان در جاده‌های استان وجود ندارد، گفت: همکاران و عوامل راهداری با تمامی‌تجهیزات در راه‌ها مستقر هستند و اقدام به نمک پاشی، تیغ زنی و یخ زدایی می‌کنند.

وی با بیان این‌که در حال حاضر دید در تمامی‌گردنه‌های استان به ویژه مناطق کوهستانی و روستایی کم بوده و تردد در این مناطق بسیار خطرناک است، گفت: رانندگان با سرعت مطمعنه در راه‌های کوهستانی و روستایی استان تردد کنند.

رسول زاده با ارائه توصیه‌هایی به رانندگان، خاطرنشان کرد: رانندگان در هوای برفی از تردد غیر ضروری اجتناب کرده و برای جلوگیری از لغزندگی خودرو سرعت مطمئنه و فاصله طولی را رعایت کنند، همچنین ضمن همراه داشتن زنجیرچرخ و وسایل ایمنی زمستان با احتیاط کامل رانندگی کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند