دغدغه مهم نماینده بانوان در مجلس برقراری عدالت اجتماعی است

اکتبر 13, 2019اخبار روز بیمه

 به گزارش خبرنگار مهر، سید فاطمه ذوالقدر در نشست صمیمانه با بانوان اسلامشهری که با حضور فریده اولادقباد، رییس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی‌و پروانه مافی عضو فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی‌برگزار شد طی سخنانی اظهار داشت: اختصاص وام روستایی برای زنان سرپرست خانوار، اصلاح قانون حضانت فرزند توسط مادر و پیگیری لایحه حمایت از حقوق کودک و نوجوان از جمله موارد مورد پیگیری در فراکسیون زنان در مجلس شورای اسلامی‌است.

ذوالقدر بیان داشت: در بودجه امسال نیز برای بیمه زنان خانه‌دار رقم خوبی درنظرگرفته شده است که البته زنان سرپرست خانوار در اولویت قرار دارند. حتی بانوان بدسرپرست و بی سرپرست که دارای سه فرزند هستند، بیمه آنها انجام شده است.

نائب‌رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای نیز اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه به دنبال ۲۷ صدم از ۹ درصد ارزش افزوده برای ارتقا جایگاه ورزش و ورزش قهرمانی بودیم که با اختصاص این اعتبار کمک‌های بسیاری به ورزشکاران قهرمان شده است.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات درمجلس شورای اسلامی‌برقراری عدالت اجتماعی را از دغدغه‌های مهم بانوان در مجلس دانست و در خصوص دغدغه‌ها و چالش‌های مورد درخواست بانوان اسلامشهری بیان داشت: در پی آن هستیم که بتوانیم زمینه‌های حضور درخشان‌تر زنان در عرصه‌های بین‌المللی ورزشی را فراهم کنیم و حمایت از بانوان کارآفرین و مشاغل خانگی و اختصاص بودجه برای دریافت وام برای آن‌ها نیز از تلاش‌های همیشگی ما بوده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند