دشمنان از نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران قطع امید کنند

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام سید علیرضا آرامی‌در سخنرانی راهپیمایی یوم‌الله ۹ دی در گرمسار ضمن بیان اینکه حضور حماسی مردم در راهپیمایی امروز پیام‌آور امید و اعتماد به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ایران است، اظهار داشت: دشمنان از نابودی این انقلاب و نظام جمهوری اسلامی‌ایران باید قطع امید کنند و با هیچ فتنه‌ای نمی‌توانند در اهداف خصمانه خود پیروز شوند.

وی با تأکید بر اینکه این انقلاب تا مادامی‌که مردم حامی‌و پشتیبان آن هستند پابرجا است، افزود: ملت ولایت مدار ایرانی تاآخرین‌نفس پشتیبان و مطیع امر ولایت‌فقیه زمان هستند و هرگز به دشمنان اجازه دخالت و دست‌درازی نمی‌دهند.

۹ دی الگویی برای مقابله با فتنه‌های بعدی دشمنان

امام‌جمعه گرمسار در ادامه با اشاره به اینکه دشمنان همواره در حال برنامه‌ریزی و توطئه علیه ایران اسلامی‌هستند، تصریح کرد: در سال ۹۸ نیز شاهد تفرقه و فتنه افکنی از سوی دشمنان بودیم که با هوشیاری مردم با بصیرت این فتنه نیز در کمتر از دو روزخنثی شد.

آرامی‌بابیان اینکه فتنه ۸۸ الگویی برای مقابله با فتنه‌های بعدی دشمنان است، تصریح کرد: گرامیداشت یوم‌الله ۹ دی به‌عنوان روز بصیرت و آگاهی یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولان فرهنگی، اجتماعی و سیاسی کشور است.

وی با تأکید بر اینکه واقعه ۹ دی نظام جمهوری اسلامی‌ایران را بیمه کرد و پادزهری بود برای جریان فتنه و فتنه گران، یادآور شد: دولت نیز در این عرصه موظف است قدر اعتماد و حمایت‌های بی‌نظیر مردم ایران را بداند و برای رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی آنان بیش‌ازپیش تلاش کند.

امام‌جمعه گرمسار خاطرنشان کرد: دولت باید با اتکا به ظرفیت‌های داخلی کشور بهره‌گیری از پتانسیل جوانان نخبه ایرانی در راستای ایجاد اشتغال و بهبود رونق اقتصادی گام بردارد و این مطالبه به‌حق مردم ایران است.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند