دستگیری ۶ خرده فروش مواد مخدر در رزن

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

سرهنگ علی زنگنه در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فروشندگان مواد مخدر در شهرستان رزن بررسی موضوع در دستور کار مأموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات دقیق اطلاعاتی و استفاده از شگردهای خاص پلیسی زمان و محل فعالیت این افراد شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه، ۳ نفر از خرده فروشان مواد مخدر بخش سردرود دستگیر و مقادیری مواد مخدر صنعتی کشف شد

سرهنگ زنگنه خاطر نشان کرد: همچنین در عملیات دیگری ۳ خرده فروش مواد مخدر در شهرستان رزن توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی‌شهرستان رزن با اشاره به اینکه این ۶ متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، گفت: متأسفانه امروزه مواد مخدر سنتی جای خود را به مواد مخدر صنعتی داده‌اند که قدرت تخریی چندین برابر دارند و فرد مصرف کننده حتی با یک بار مصرف نیز در دام اعتیاد گرفتار می‌شود.

وی از شهروندان خواست با هوشیاری و آگاهی کامل خود را از گرفتار شدن در این دام شیطانی بیمه کنند و هر گونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند