دستگیری سارق خودرو در شاهرود/کلاه‌برداری از بیمه انگیزه سرقت

ژانویه 21, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ علی کریمی‌ظهر پنج‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی فرماندهی انتظامی‌شاهرود بابیان اینکه در پی شکایت شهروندی مبنی بر سرقت خودرو دریکی از مناطق این شهر موضوع بلافاصله در دستور کار رسیدگی نیروی انتظامی‌قرار گرفت، ابراز داشت: پلیس بعد از بررسی خودرو مسروقه را به صورت اوراقی خارج از شهر کشف می‌کنند.

وی بابیان اینکه با پیدا شدن خودرو موضوع به اطلاع مالک خودرو رسید، افزود: مأموران پلیس آگاهی در ادامه تحقیقات فنی و تخصصی خود متوجه برخی سرنخ‌ها و تناقض‌گویی‌های مالک خودرو در اعلام نحوه و زمان سرقت می‌شوند.

فرمانده انتظامی‌شاهرود بابیان اینکه در پی اظهارات ضدونقیض شاکی این فرد به عنوان متهم اصلی پرونده دستگیر و به اداره پلیس منتقل می‌شود، ابراز داشت: متهم در بازجویی‌های خود به اعلام صوری سرقت پنج دستگاه خودروی مدل‌بالای خود با همکاری سه نفر از دوستانش اعتراف کرد.

کریمی‌بابیان اینکه کلاه‌برداری از بیمه هدف اصلی این افراد بوده است، تصریح کرد: تحقیقات تکمیلی برای شناسایی موارد مشابه در سایر شهرستان‌ها و استان‌ها همچنان ادامه دارد.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند