درمان باکیفیت بالا و قیمت پایین، دستاورد بیمه درمان تکمیلی سامان

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

کاهش هزینه درمان همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های خانواده‌های ایرانی بوده، متأسفانه بیمه‌های پایه در این زمینه پوشش‌های کاملی ندارند و مردم مجبورند یا هزینه‌های درمان را از جیب خود بپردازند و یا به دریافت خدمات نامطلوب اکتفا کنند.

به گزارش ایسنا، شرکت بیمه سامان راه حل جدید و مناسبی اندیشیده و آن کاهش هزینه‌های پرداختی برای درمان با خرید بیمه‌نامه تکمیلی برای خانواده‌های کم‌جمعیت و یا پرتعداد است.

وجود بیمه‌نامه تکمیل درمان، با شرایط یکسان و غیرقابل تغییر برای سنین مختلف و گروه‌های مختلف اجتماعی یکی از گرفتاری‌های مردم در انتخاب بهترین گزینه برای شرایط جسمانی موجود خود بوده است و این شرایط یکسان برای همه گروه‌ها و سنین هزینه اضافی به خانواده‌ها تحمیل کرده بود و دست‌کم عامه مردم توانایی خرید این بیمه‌نامه را نداشتند.

شرکت بیمه سامان اخیراً این تصور عمومی‌را از بین برده و با ارائه طرح متنوع بیمه درمان خانواده، زمینه بهره‌مندی سطوح مختلف درآمدی و گروه‌های سنی مختلف را از خدمات قابل‌ارائه در بیمارستان‌های خصوصی را فراهم کرده است.

نقطه قوت این بیمه‌نامه‌ها نه‌تنها طراحی آن برای طبقات درآمدی مختلف جامعه است، بلکه افراد بدون بیمه‌گر پایه نیز می‌توانند از آن استفاده کنند.

بیمه‌نامه درمان خانواده بیمه سامان که به‌صورت خانوادگی نیز قابل خریداری است، همه افراد بدو تولد تا ۷۰ ساله را تحت پوشش قرار می‌دهد.

حق بیمه این بیمه‌نامه‌ها که در شش طرح مختلف طراحی‌شده، از ۱۹۵ هزار تومان تا سه میلیون تومان متغیر است، بنابراین واضح است که بیمه سامان اجازه داده هر کس با هر میزان توانایی مالی، بتواند خدمات موردنیاز خود را انتخاب کند.

هزینه خدمات بستری در بیمارستان، جراحی، زایمان، نازایی، ویزیت، دارو، هزینه‌های پاراکیلینیکی و رفع عیوب انکساری چشم، خدمات آزمایشگاهی، همه در طرح‌های بیمه درمان تکمیلی شرکت بیمه سامان قابل جبران‌اند.

شرکت بیمه سامان حتی به همین هم اکتفا نکرده و تخفیف‌های قابل‌توجهی برای خریداران این بیمه‌نامه‌ها در نظر گرفته است. به‌طور مثال کسانی که حق بیمه‌ها را به‌صورت نقدی بپردازند از ۱۰ درصد تخفیف، کسانی که بیمه‌نامه عمر سامان را خریداری کرده‌اند از ۱۰ درصد تخفیف، خانواده‌های بیش از سه نفر عضو از ۱۵ درصد تخفیف و خانواده‌هایی که بیش از سه نفر عضو دارند و بیمه عمر سامان را نیز خریداری کرده‌اند از ۲۵ درصد تخفیف در حق بیمه درمان تکمیلی سامان بهره‌مند خواهند شد. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت بیمه سامان و یا نمایندگان این شرکت در سراسر کشور مراجعه کنند.

انتهای رپرتاژ آگهی

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند