درخواست ۲۰۰ میلیارد تومان برای بیمه با‌کیفیت‌تر فرهنگیان

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ محسن حاجی‌میرزایی در گردهمایی مشترک شورای معاونان و مدیران‌کل آموزش‌وپرورش استان‌های کشور که در حاشیه دومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی‌در دوره پیش‌دبستانی در استان قزوین برگزار شد، اظهارکرد: اهمیت به نظم و انضباط، مقدمه موفقیت‌های بزرگ‌تر است و باید به زمان اهمیت دهیم.

وی با تشکر از میزبانی خوب استان قزوین در برگزاری همایش هویت ملی کودکان گفت: موضوع بیمه و مسکن فرهنگیان با جدیت دنبال می‌شود و امیدواریم برای تأمین۱۷۰ هزار مسکن فرهنگیان به نتیجه برسیم.

درخواست ۲۰۰ میلیارد تومان از دولت برای ارائه خدمات‌ بیمه‌ای بهتر

وزیرآموزش‌وپرورش گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان از دولت درخواست کرده‌ایم تا خدمات بیمه‌ای بهتر و کیفی‌تر به فرهنگیان ارائه شود امیدواریم با موافقت با این درخواست خدمات بیمه فرهنگیان سامان یابد.

یک قدم تا تصویب نهایی رتبه‌بندی در دولت

حاجی میرزایی بابیان اینکه درپرداخت مطالبات معلمان خارج از کشور موفقیت‌هایی حاصل‌شده و اگر ۱۱۰ درصد تخصیص بگیریم این مطالبات پرداخت می‌شود، اظهارکرد: رفت‌وبرگشت طرح رتبه‌بندی فرهنگیان به کمیسیون اجتماعی دولت زیاد بوده است و یک‌بند از طرح رتبه‌بندی فرهنگیان باقیمانده است که تصویب خواهد شد و با تصویب آن رتبه‌بندی فرهنگیان از مهرماه ۹۸ در ۵ رتبه اجرایی خواهد شد.

وی شاخص‌های رتبه‌بندی فرهنگیان را براساس مدرک، توانمندی و تخصص دانست و گفت: اگر به دنبال ارتقای جایگاه آموزش‌ و پرورش هستیم باید تحول در خود ما صورت گیرد.

اگر سهم ما یک درصد باشد باید برای آن هم درست برنامه‌ریزی کنیم

وزیر آموزش‌وپرورش بیان‌کرد: اگر فردا را ما درآموزش‌وپرورش می‌سازیم، امروز را هم ما می‌سازیم بنابراین باید ببینیم در شرایط کنونی سهم آموزش‌وپرورش چیست و ‌اگر حتی سهم یک درصد باشد باید در آن یک درصد درست برنامه‌ریزی و تمرکز کنیم و بدانیم تحولات باید از درون آموزش‌وپرورش آغاز شود.

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه در جایگاه خطیری هستیم و رسالتی داریم که باید آن را درک کرده و برای انجام آن همت کنیم، اظهار‌کرد: مسئولیت همه ما خطیر و بزرگ است که می‌تواند آخرت ما را آباد یا ویران کند، باید برای پذیرش این مسئولیت سنگین آماده باشیم و همه ذهن خلاقیت، توان و تخصص خود را به کار گیریم تا به هدف برسیم.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند