درخواست ۲۰۰ میلیارد تومان برای بیمه با‌کیفیت‌تر فرهنگیان

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ محسن حاجی‌میرزایی در گردهمایی مشترک شورای معاونان و مدیران‌کل آموزش‌وپرورش استان‌های کشور که در حاشیه دومین همایش ملی هویت کودکان ایران اسلامی‌در دوره پیش‌دبستانی در استان قزوین برگزار شد، اظهارکرد: اهمیت به نظم و انضباط، مقدمه موفقیت‌های بزرگ‌تر است و باید به زمان اهمیت دهیم.

وی با تشکر از میزبانی خوب استان قزوین در برگزاری همایش هویت ملی کودکان گفت: موضوع بیمه و مسکن فرهنگیان با جدیت دنبال می‌شود و امیدواریم برای تأمین۱۷۰ هزار مسکن فرهنگیان به نتیجه برسیم.

درخواست ۲۰۰ میلیارد تومان از دولت برای ارائه خدمات‌ بیمه‌ای بهتر

وزیرآموزش‌وپرورش گفت: ۲۰۰ میلیارد تومان از دولت درخواست کرده‌ایم تا خدمات بیمه‌ای بهتر و کیفی‌تر به فرهنگیان ارائه شود امیدواریم با موافقت با این درخواست خدمات بیمه فرهنگیان سامان یابد.

یک قدم تا تصویب نهایی رتبه‌بندی در دولت

حاجی میرزایی بابیان اینکه درپرداخت مطالبات معلمان خارج از کشور موفقیت‌هایی حاصل‌شده و اگر ۱۱۰ درصد تخصیص بگیریم این مطالبات پرداخت می‌شود، اظهارکرد: رفت‌وبرگشت طرح رتبه‌بندی فرهنگیان به کمیسیون اجتماعی دولت زیاد بوده است و یک‌بند از طرح رتبه‌بندی فرهنگیان باقیمانده است که تصویب خواهد شد و با تصویب آن رتبه‌بندی فرهنگیان از مهرماه ۹۸ در ۵ رتبه اجرایی خواهد شد.

وی شاخص‌های رتبه‌بندی فرهنگیان را براساس مدرک، توانمندی و تخصص دانست و گفت: اگر به دنبال ارتقای جایگاه آموزش‌ و پرورش هستیم باید تحول در خود ما صورت گیرد.

اگر سهم ما یک درصد باشد باید برای آن هم درست برنامه‌ریزی کنیم

وزیر آموزش‌وپرورش بیان‌کرد: اگر فردا را ما درآموزش‌وپرورش می‌سازیم، امروز را هم ما می‌سازیم بنابراین باید ببینیم در شرایط کنونی سهم آموزش‌وپرورش چیست و ‌اگر حتی سهم یک درصد باشد باید در آن یک درصد درست برنامه‌ریزی و تمرکز کنیم و بدانیم تحولات باید از درون آموزش‌وپرورش آغاز شود.

وزیر آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه در جایگاه خطیری هستیم و رسالتی داریم که باید آن را درک کرده و برای انجام آن همت کنیم، اظهار‌کرد: مسئولیت همه ما خطیر و بزرگ است که می‌تواند آخرت ما را آباد یا ویران کند، باید برای پذیرش این مسئولیت سنگین آماده باشیم و همه ذهن خلاقیت، توان و تخصص خود را به کار گیریم تا به هدف برسیم.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند