درخواست پارلمان کویت از دولت جدید برای حمایت از مسلمانان اویغور و هند

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

اعضای پارلمان کویت امروز چهارشنبه از دولت جدید این کشور خواستند اقدامات دیپلماتیک و بین‌المللی را برای کمک به مسلمان اویغور و مسلمانان در هند اتخاذ کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از القدس العربی، قانونگذاران پارلمان کویت در بیانیه‌ای که توسط ۲۷ نماینده امضا شد ضمن اعلام همبستگی با اقلیت اویغور اقدامات چین علیه این مسلمانان را محکوم کرده و خواهان اتخاذ مواضعی عملی از سوی دولت و ملت کویت در همبستگی با مسلمانان شدند.

همچنین در این بیانیه نسبت به اقدامات قانونی و تدابیر سرکوبگرایانه علیه مسلمانان در هند ابراز نگرانی و تاسف شده است.

در همین راستا جنبش “شریعت اسلامی” کویت، دولت این کشور را به حمایت از مسلمانان در چین و هند تشویق کرد. این جنبش در بیانیه‌ای مطبوعاتی نحوه تعامل دولت چین با مسلمانان اویغور را به شدت محکوم و اعلام کرد مسئولیت انسانی و شرعی دولت کویت است که نسبت به برادران مسلمانشان در هند و چین اقدام کنند. از سال ۱۹۴۹ پکن بر اقلیم ترکستان شرقی؛ موطن اصلی اقلیت اویغور که با اسم “سین کیانگ” شناخته می‌شود سلطه دارد. در اوت ۲۰۱۸ کمیته حقوقی سازمان ملل اعلام کرد چین حدود یک نیلیون مسلمان اویغور را در پادگان‌های سری در سین کیانگ زندانی کرده است. انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند