درخواست مدیرعامل صندوق اعتباری هنر/معرفی هنرمندان کمتر شناخته شده

نوامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

سیدزاده در ادامه افزود: در سال ۹۶ طی بازنگری که در سیاست‌ها و برنامه‌های صندوق داشتیم تصمیم گرفتیم با سفر به استان کم برخوردار و دیدار با هنرمندان این مناطق، با شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی هر منطقه با تنظیم برنامه و ارائه خدمات متناسب با هر استان به بخشی از مشکلات پاسخ دهیم.

وی اظهار داشت: هنرمندان مستعد زیادی در سراسر کشور وجود دارند که برای ادامه مسیر نیاز به یاری دارند. ما در صندوق اعتباری هنر به دنبال آن هستیم با شناسایی هنرمندان گمنام و ارائه خدمات به آنان امید را برای ادامه راه در آنان زنده نگه داریم.

وی افزود یکی از رویکردهای مهم ما پویش سراسری همرسانی، شناسایی و شنیدن صدای هنرمندان با همراهی خود آنان است. همرسانی برای معرفی خدمات صندوق اعتباری هنر و جلب توجه و همراهی مسئولان، دولتمردان، اصحاب فرهنگ  و هنر و عموم جامعه نسبت به مشکلات و دغدغه‌های هنرمندان ، نویسندگان و روزنامه نگاران سراسر کشور است. هر هنرمند می‌تواند یک سفیر برای صندوق اعتباری هنر باشد. ما از ۷۰ هزار عضو خود تقاضا داریم تا در پیدا کردن هنرمندان مستعد دیگری که عضو صندوق نیستند به ما کمک کنند. همبستگی میان اهالی فرهنگ و هنر موضوع بسیار مهمی‌در شرایط سخت اجتماعی و سیاسی کنونی است که بدنبال تحریم‌های ناعادلانه بر جامعه ما تحمیل شده است.

سیدزاده در بخش دیگر از سخنان خود به خدمات صندوق اعتباری هنر اشاره کرد و گفت: یکی از طرح‌های مهم ما حمایت از راه اندازی کسب و کارهای فرهنگی است. خوشبختانه در دهه‌های اخیر رشد قابل توجهی در تعداد فارغ التحصیلان رشته‌های مختلف فرهنگی و هنری داشته ایم. همچنین در اقصی نقاط کشور هنرمندان بسیاری وجود دارند. صندوق اعتباری هنر به هنرمندانی که قصد راه اندازی کسب و کار فرهنگی را دارند، تسهیلات ارزان اعطاء می‌کند.

سیدزاده با اشاره به افزوده شدن بیش از ۵ هزار هنرمند، نویسنده و روزنامه نگار طی شش ماه اول سال ۹۸ به جمع بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر گفت: طبق توافق سازمان تامین‌ اجتماعی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی‌هنرمندان، نویسندگان و روزنامه نگاران واجد شرایط با معرفی‌نامه این صندوق، تحت پوشش بیمه تأمین ‌اجتماعی قرار می‌گیرند. هر هنرمندی که شرایط بیمه شدن را داشته باشد این امکان برای او  فراهم است تا از خدمات بیمه تأمین اجتماعی صندوق اعتباری هنر برخوردار شود.

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر به بیمه درمان تکمیلی اشاره کرد و گفت: بیمه درمان تکمیلی سال ۹۸ نیز مانند سال گذشته از تیرماه آغاز شد و ما خدمات خود را در ۳ طرح امید، آرامش و رفاه به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه ارائه می‌دهیم. تعهدات و پوشش‌های هر طرح متفاوت است اما پوشش‌های اصلی در بیمه درمان گروهی تمام طرح‌ها بدون سقف است.

وی در بخش دیگر از سخنان خود به طرح تکریم  و کمک مستمری اشاره کرد و گفت: طرح کمک مستمری به هنرمندانی که به دلیل کهولت سن، بیماری و از کارافتادگی قادر به تامین هزینه‌های زندگی خود نباشند و از محل دیگری نیزمستمری دریافت نکنند تعلق می‌گیرد. مبالغ پرداختی به مشمولان دو طرح تکریم و کمک مستمری از سال ۹۷ به طور چشمگیری افزایش یافت به طوریکه مبلغ پرداختی به هنرمندان مشمول طرح تکریم از ۲۰۰ به ۸۰۰ هزارتومان و مشمولین دریافت کمک مستمری از ۱۵۰ به ۲۵۰ هزارتومان  در ماه افزایش یافت.

طی این سفر مدیرعامل صندوق اعتباری هنر با حضور در منازل شماری از هنرمندان شهرستان کامیاران از جمله خانواده مرحوم عزت اله حق شناس(خواننده فولکلور کردی)، مرحوم میرزا مراد عزیزی(خواننده فولکلور کردی)، شورش وکیلی(فیلمساز) و معروف امینی( شاعر) از نزدیک با آنها دیدار و گفتگو کرد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند