بیمه سوانح

درباره بیمه آتش سوزی

جولای 13, 2020آتش سوزی , بیمه عمر

اگر حادثه پلاسکو در خاطرمان کمرنگ شده باشد، آتش سوزی کلینیک سینا پیش روی ماست. سوانحی تلخ با نتایجی متفاوت؛ اولی بدون پوشش بیمه آتش سوزی و دومی‌با پوشش . در این مطلب کوتاه، درباره این بیمه گرانبها توضیحاتی خدمت شما ارائه می‌کنیم.

چرا بیمه آتش سوزی ضروری است؟

اول از همه همان جمله کلیشه ای که حادثه واقعا خبر نمی‌کند! در همین حادثه کلینیک سینا در تهران که متاسفانه منجر به فوت ۱۹ تن شد، طبق صحبت آقای خسروجردی (مدیرکل نظارت فنی بر بیمه‌های غیرزندگی بیمه مرکزی) ساختمان مذکور دارای دو بیمه آتش سوزی آسیا و ایران بوده که قطعا از لحاظ مادی در جبران خسارت موثر است. این دو بیمه در زمره بهترین پوشش بیمه آتش سوزی هستند.

دوم اینکه با توجه به شرایط فعلی ساخت و ساز در کشور ما که متاسفانه تا حد امکان جهت صرفه جویی در ساخت، نکات ایمنی قربانی می‌شود، توجه ویژه به این بیمه  ضروری است.

دلیل سوم که از همه مهم تر است، ارزان بودن بیمه مذکور است که نکته بسیار مهمی‌است. لذا می‌توان از این بیمه به عنوان مناسبترین بیمه منازل نام برد.

انواع پوشش

ذکر این نکته ضروری است که بیمه آتش سوزی فقط در قبال خسارات مالی متعهد است و خسارات جانی را تحت پوشش قرار نمی‌دهد. بیمه مسئولیت در این زمینه پاسخگو است. پوشش‌های این بیمه به دو دسته تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

الف: پوشش‌های اصلی که جزو ارکان این بیمه هستند

  • آتش: یعنی خسارات مالی که منشا آنها آتش سوزی باشد.
  • صاعقه: یعنی خسارات مالی که منشا آنها تخلیه الکترونیک بین دو ابر یا ابر و زمین باشد.
  • انفجار: خسارات مالی حاصل از آزاد شدن ناگهانی گاز و بخار. انفجار حاصل از مواد اتمی‌تحت این پوشش قرار نمی‌گیرد

ب: پوشش‌های فرعی که خرید آنها اختیاری است و مهم ترین آنها عبارتند از:

  • زلزله و آتش فشان
  • سیل و طغیان آب
  • طوفان و تندباد
  • ترکیدن لوله آب
  • ریزش کوه

جهت مشاوره رایگان و خرید این بیمه ضروری و در عین حال ارزان می‌توانید با شماره ۰۲۱۶۶۰۶۸۵۰۰ تماس بگیرید.


پست های مرتبط

بیمه عمر، فروش بیمه عمر، فروش آنلاین بیمه عمر، خرید بیمه عمر، بیمدان، خرید بیمه عمر، بیمه عمر، بیمه عمر چیست، بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر خوب یا بد
آتش در کمین است

جولای 13, 20190پسندیدنبیمه آتش سوزی , بیمه عمر به زبان ساده, ,

بیمه آتش سوزی با چاشنی بیمه زلزله، سیل، طوفان و ترکیدگی لوله آب! روزانه ۵۵ آتش سوزی در ایران! تعجب نکنید لطفا! آماری که گفتیم تنها متعلق به آتش سوزی مناطق مسکونی و صنعتی است. حوادث آتش‌سوزی آثار وحشتناکی دارد که فوت یا معلولیت فقط بخشی از آن است و بخش مهم‌تر آسیب‌های اجتماعی است …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند