دانشجویان در گام دوم انقلاب دشمنان را مایوس کنند

دسامبر 8, 2019اخبار روز بیمه

حسین‌هاشمی‌تختی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم درقشم، ضمن تبریک روز دانشجو به جامعه دانشگاهی کشور و به‌ویژه دانشجویان استان هرمزگان اظهار داشت: این روز سندی از ایستادگی و شجاعت دانشجویان حق‌طلب ایرانی است که محیط دانشگاه را نه فقط برای کسب تخصص علمی‌که فضایی برای برآوردن فریاد ظلم‌ستیزی و احقاق حقوق ملت ایران است.

وی با اشاره به اینکه فرجام کوشش‌های امروز ما خدمتگزاران، ساختن فردای کشور است، افزود: دانشجویان و فرهیختگان ایران اسلامی‌همانند گذشته در گام دوم انقلاب نقش خود را در جامعه به خوبی ایفا کنند و برای آبادانی این سرزمین تلاش بیشتری داشته باشند.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندر خمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مقاومت در برابر استکبار و حق‌طلبی همواره با روز دانشجو قرین بوده است خاطرنشان کرد: تقویت مطالبه‌گری، همراهی و مشارکت دانشجویان و دانشگاهیان با مردم و مسئولان نه تنها کشور را بیمه و گره‌گشای مشکلات می‌شود بلکه دشمنان را نیز مایوس می‌کنند.

انتهای پیام/۷۵۵۸/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند