دانشجویان باید قدرت تحلیل و درک سیاسی داشته باشند

دسامبر 8, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر حبیبی به مناسبت روز دانشجو ظهر سه شنبه در جمع دانشجویان دانشگاه پیام نور استاناظهارداشت: امروز دشمنان به دنبال ناامن کردن منطقه هستند و ما با راهبرد مقاومت به دنبال شکست دشمنان هستیم و سیاست ثبات در منطقه را دنبال می‌کنیم.  

وی بیان کرد: آمریکا و طرفداران آنها در منطقه تاکنون موفق نشده اند به اهداف خود دست پیدا کنند و شاهد انزوای آنها در منطقه و جهان هستیم زیرا کشورهای دنیا بیدار شده اند و سیاست‌های یک جانبه گرایانه استکبار جهانی و در راس آنها آمریکا با شکست مواجه شده است.

حبیبی تصریح کرد: ایران اسلامی‌از کشورهای مظلوم و بی سرپناه و مستضعف جهان از جمله یمن حمایت می‌کند و در سوریه از خاک سوریه و حرم اهل بیت هم دفاع می‌کنیم اما دشمنان با تفرقه افکنی از داعش و ظالمان حمایت می‌کنند.  

وی یاداورشد: آمریکا و استکبار در حوزه‌های مختلف شکست خورده و منزوی شده و جمهوری اسلامی‌با پشتیبانی مردمی‌و رهبری مقام عظمای ولایت دست برتر را در منطقه دارد.  

حبیبی اظهارداشت عصر کنونی، قرن دانایی محوری است و اصول کلی توسعه، پیشرفت و ترقی توجه به علم است و در کنار قدرتهایی چون زور، مال و ثروت مهمترین قدرت بر اساس علم و دانش است که در دانشگاه‌ها باید آن را جستجو کرد.  

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین بیان کرد: مبنای فرهنگ، اقتصاد و سیاست توجه به علم و دانش است و جامعه امروز به دانشجویان با سواد نیاز دارد و باید خود را به دانش روز و تقوی مجهز کنید تا اینده انقلاب تضمین شود.

وی اضافه کرد: روحیه انقلابی گیری و دینی لازم است در بین دانشجویان پر رنگ شود زیرا امروز با خطر مدرک گرایی دانشگاه‌ها و دانشجویان روبرو هستیم در حالی که دانشجو باید درک و فهم سیاسی داشته باشد و بتواند تحلیل کند.  

حبیبی یادآورشد: بیانیه گام دوم انقلاب به جوانان توجه ویژه ای دارد و مسیر ترقی کشور به دست جوانان تعریف شده است لذا حضور دانشگاه و دانشجویان در حوزه‌های اجرایی و بویژه کارآفرینی لازم و ضروری است و باید نقش پررنگی داشته باشند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین افزود: در انتخابات دوم اسفند مردم با شرکت پر رنگ و حماسی خود پای صندوق‌های رای، حماسه ای دیگر خواهند آفرید و تلاش همه مجریان انتخابات عمل به قانون و بالا بردن مشارکت عمومی‌و حداکثری است.

وی بیان کرد: انتخابات و مشارکت بالای مردم، نظام را بیمه می‌کند و در منطقه سربلند خواهد کرد.  

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند