دامداران خراسان رضوی بیمه‌ دام را جدی بگیرند + فیلم

فوریه 25, 2020اخبار روز بیمه

محمد رشتی‌باف در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گناباد اظهار داشت: برای مبارزه با تب برفکی، اولویت با پیشگیری است و دامداران باید در این زمینه کارهای جدی داشته انجام دهند.

وی ادامه داد: بیمه دام در وضعیت سالم از اقدامات مهمی‌است که دامداران باید انجام دهند زیر در وضعیت بیماری این امکان وجود ندارد و در صورت تلف شدن دام دامدار زیان می‌بیند.

معاون اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی تصریح کرد: مشکل کمبود واکسن در سطح استان نداریم اما در حال حاضر ۹۰ کانون بحرانی تب برفکی در سطح استان داریم و فقط در شهرستان گناباد حدود ۳۰مورد تلف شدن دام توسط بیمه اعلام شده و پیش بینی می‌کنیم ۲۰ مورد هم از دامداری‌هایی که تحت پوشش نیستند تلف شده‌اند.

رشتی باف خاطرنشان کرد: البته مردم نباید نگران این بیماری باشند زیر مشترک با انسان نیست و حتی از گوشت و شیر دام بیمار در صورت رعایت برخی موارد می‌توان استفاده کرد.

در زیر شاهد گفت‌وگوی محمد رشتی‌باف؛ معاون اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی با دوربین تسنیم دفتر خراسان رضوی هستید.

انتهای پیام/ش

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند