دامداران خراسان رضوی بیمه‌ دام را جدی بگیرند + فیلم

فوریه 25, 2020اخبار روز بیمه

محمد رشتی‌باف در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گناباد اظهار داشت: برای مبارزه با تب برفکی، اولویت با پیشگیری است و دامداران باید در این زمینه کارهای جدی داشته انجام دهند.

وی ادامه داد: بیمه دام در وضعیت سالم از اقدامات مهمی‌است که دامداران باید انجام دهند زیر در وضعیت بیماری این امکان وجود ندارد و در صورت تلف شدن دام دامدار زیان می‌بیند.

معاون اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی تصریح کرد: مشکل کمبود واکسن در سطح استان نداریم اما در حال حاضر ۹۰ کانون بحرانی تب برفکی در سطح استان داریم و فقط در شهرستان گناباد حدود ۳۰مورد تلف شدن دام توسط بیمه اعلام شده و پیش بینی می‌کنیم ۲۰ مورد هم از دامداری‌هایی که تحت پوشش نیستند تلف شده‌اند.

رشتی باف خاطرنشان کرد: البته مردم نباید نگران این بیماری باشند زیر مشترک با انسان نیست و حتی از گوشت و شیر دام بیمار در صورت رعایت برخی موارد می‌توان استفاده کرد.

در زیر شاهد گفت‌وگوی محمد رشتی‌باف؛ معاون اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی با دوربین تسنیم دفتر خراسان رضوی هستید.

انتهای پیام/ش

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند