بیمه عمر، فروش بیمه عمر، فروش آنلاین بیمه عمر، خرید بیمه عمر، بیمدان، خرید بیمه عمر، بیمه عمر، بیمه عمر چیست، بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر خوب یا بد

داستان های آقای بیمدان (قسمت چهارم)

اکتبر 6, 2019داستان های آقای بیمدان

بیمه عمر و سروصدای بلند نوزاد!

دو بیمدان در حال رفتن به سمت چپ راهرو بودند که ناگهان صدای جیغ بنفش کودکی از آنسوی راهرو توجهشان را به خود جلب کرد! آقای بیمدان بیمه ای که دید پسرعمویش متعجب شده گفت: بیا بریم ببینیم اونجا چه خبره! دم درب اتاق رسیدند. نوزادی در آغوش مادرش در حال گریه کردن بود و آقای سهیلی مسئول صدور بیمه موسسه بیمدان در حالی که به سختی صدای مادر را می‌شنید اطلاعات کودک خردسال را در سیستم ثبت می‌کرد. آقای بیمدان داستان ما که کمی‌یخش آب شده بود به آرامی‌دم گوش بیمدان دیگر گفت: حالا واقعا بیمه عمر به درد این نوزاد میخوره؟ بیمدان دیگر که از سوال پسرعمویش تعجب کرده بود سرش را به گوش او نزدیک تر کرد و گفت: بدون شک! بیا اصلا از مادر همین نوزاد بپرسیم که چرا بچه اش را که تازه دنیا آمده بیمه کرده. در زدند و وارد اتاق شدند. آقای سهیلی که از حضور بدون خبر رئیسش تعجب کرده و دست و پایش را گم کرده بود گفت: آقای بیمدان ببخشید تو رو خدا! این بچه اینقد با صدای بلند گریه می‌کنه من مجبور شدم با صدای بلند صحبت کنم!

– نه خواهش می‌کنم! اتفاقا خیلی وقت خوبی هم سر رسیدیم! خانوم حالتون چطوره؟

خانوم سعادت که متوجه شده بود آقای بیمدان حتما سمتی در این موسسه داره شروع به عذرخواهی بابت سروصدای بچه اش کرد!

– نه راحت باشید! بچه سالم باید گریه کنه! من به اتفاق پسرعموی نازنینم اینجا اومدیم تا ببینیم شما به چه علت نوزاد خردسالتونو بیمه عمر کردید؟

خانوم سعادت که خیالش راحت شد که سروصدای بچه اش علت ورود دو بیمدان به اتاق نبوده، نفس عمیقی کشید و گفت: من خودم دو سال پیش از طریق سایت بیمدان از مزایای بیمه عمر مطلع شدم و دیدم به عنوان یک زن خانه دار بهترین راه پس انداز برای خودم همین بیمه عمرهستش. بعد از اون وقتی خدا سپیده، دختر کوچولومونو بهمون هدیه داد همسرم که اطلاعات بیمه ایش به واسطه شغلش بیشتر از من بود گفت بهترین هدیه برای آینده بچمون تو این اوضاع و احوال همین بیمه عمر هستش! خانوم سعادت به سختی از داخل کیفش بروشور موسسه بیمدانو با لبخندی روی لب بیرون آورد و زیرچشمی‌نگاهی به اون انداختو ادامه داد:

همه ما خوب می‌دانیم با رشد فرزندان و گذشت سالها هزینه‌های تحصیلی، ازدواج، مسکن و حتی سرمایه ای برای شغل آینده فرزندانمان افزایش یافته و تامین این مبالغ نیاز به پس اندازی از امروز دارد. طرح‌های بیمه عمر و تامین آتیه کودک و نوجوان به شما این امکان را می‌دهد به صورت منظم و مستمر برای آینده مالی فرزند خود پس انداز کنید.

بیمه آتیه کودک و نوجوان چیست ؟
برنامه ریزی برای آینده مالی

در میان انواع مختلف حساب و پس اندازها، طرح بیمه عمر و تامین آتیه کودک و نوجوان دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می‌باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه ، ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز نیز دارد، که این سرمایه و پس انداز می‌تواند برای تامین مواردی از قبیل : تهیه مسکن، هزینه ازدواج، هزینه‌های تحصیلی و … مورد استفاده قرار گیرد.

نحوه پس انداز در بیمه عمر و تامین آتیه کودک و نوجوان
شروع یک پس انداز

شما می‌توانید از در آمد ماهیانه خود بخشی را که برای آن برنامه ریزی و یا صرف هزینه‌های مختلف می‌شود را به این پس انداز اختصاص دهید و از مبالغ کوچک و پس انداز‌های مختصر خود صندوق مالی ارزشمندی را برای آینده فرزندان خود ایجاد نمائید.
حق بیمه‌های پرداختی شما با اختصاص نرخ سود تضمینی در صندوق پس انداز شما انباشته می‌شود. این اندوخته ، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه‌ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه و مطمئن را برای آینده مالی فرزندان شما فراهم می‌کند.

مزایای بیمه عمر و تامین آتیه نسبت به سایر حساب و پس انداز‌ها


در طرح بیمه عمر و تامین آتیه کودک و نوجوان شما با کمترین پرداخت از بالا ترین سود پرداختی برخوردار می‌شوید.

پس انداز و صندوق جمع آوری شده در انتهای قرارداد نیز به صورت یکجا به شما پرداخت می‌شود.
نکته قابل توجه در این بیمه نامه این است که سرمایه پرداخت شده در پایان، تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد و سود خالص شما از این سرمایه گذاری و پس انداز می‌باشد و برای هزینه‌های مختلف از آن می‌توانید استفاده کنید.

مرور کلی بر مزایای بیمه عمر و تامین آتیه کودک و نوجوان

دریافت سود تضمینی

حداقل میزان سود تضمینی سالانه برای دو سال اول این بیمه نامه ۱۶ درصد، ۲ سال بعد ۱۳ درصد و برای سال‌های بعد از آن  ۱۰ درصد در هر سال می‌باشد.

دریافت وام

یکی از مزایای این بیمه نامه در یافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می‌باشد. از پایان سال دوم می‌توانید تا %۹۰  از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام دریافت نمائید.

دریافت سود خالص

سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می‌باشد و تمامی‌آن متعلق به شما می‌باشد.

سرمایه بدون باز پرداخت

سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری می‌باشد و برای موارد مختلف می‌توانید از آن استفاده کنید.

هدف از اجرای این طرح، تأمین آتیه کودکان و نوجوانان و ایجاد سرمایه ای مطمئن برای تهیه نیازهای زندگی آینده آنان از قبیل تهیه جهیزیه ، تأمین هزینه تحصیلات عالی، ازدواج و….است.
این طرح می‌تواند از پنج تا سی سال یا ادامه داشته و سرمایه قابل توجهی را ایجاد کند.

پس از اتمام صحبتهای خانوم سعادت، هر دو بیمدان که از تعجب دهانشان باز مانده بود یکدیگر را نگاه کردند! آقای بیمدان بیمه ای گفت: خانوم سعادت تسلط شما بر بیمه عمر و تامین آتیه خیلی زیاده! نمیخواید در صنعت بیمه مشغول به کار شوید؟

خانوم سعادت که گلویش خشک شده بود و صدایش کمی‌گرفته بود گفت: نه! ممنون من همین سپیده جانو فقط آوردم بیمه کنم!

آقای بیمدان که به فکر فرو رفته بود زیرلب به آهستگی خداحافظی کرد و از اتاق بیرون آمد…


پست های مرتبط

تهعدات بیمه عمر
جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر؟

آگوست 19, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از ویژگیهای بیمه عمر امکان آگاهی متقاضی بیمه عمر از جزئیات آن، پیش از صدور بیمه است. این امکان از طریق جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر میسر می‌شود. در این مطلب قصد داریم به بررسی جدول محاسبات یا جدول پیشبینی تعهدات بیمه عمر بپردازیم.

ادامه مطلب
بیمه عمر و تامین آتیه
بیمه عمر انفرادی؛ از صفر تا صد

آگوست 5, 20200پسندیدنبیمه عمر

بیمه عمر، انواع مختلفی دارد. تقسیم بندی بیمه عمر به بیمه عمر انفرادی و بیمه عمر گروهی، یکی از تقسیم بندی‌های بیمه عمر است. این انواع شامل بیمه عمر آنلاین و غیر آنلاین نیز می‌شود. در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع بیمه عمر انفرادی بپردازیم.

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند