بیمه عمر، فروش بیمه عمر، فروش آنلاین بیمه عمر، خرید بیمه عمر، بیمدان، خرید بیمه عمر، بیمه عمر، بیمه عمر چیست، بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر خوب یا بد

داستان های آقای بیمدان (قسمت دوم)

سپتامبر 24, 2019بیمه عمر , داستان های آقای بیمدان

آقای بیمدان در موسسه بیمدان!

– بله در خدمتتون هستم؟ با کدوم بخش کار داشتین؟

دست آقای بیمدان زیر چونش بود و داشت فکر می‌کرد با کدوم بخش کار داره! از صبح که زده بود بیرون تا بیاد موسسه بیمدان هم ته و توی بیمه عمرو دراره هم ببینه رئیس موسسه بیمدان کیه که فامیلش بیمدانه!

– من با خود بیمدان کار دارم؟

– منظورتون جناب دکتر بیمدان هست؟!

– چی؟! دکتر بیمدان؟ آره… آره… با خودش کار دارم!

– برای ملاقات با ایشون به طبقه اول و دفتر خودشون مراجعه کنید.

– باشه! بخش بیمه عمرتون کجاست؟!

– بخش بیمه عمر طبقه دوم هستش! آسانسور انتهای راهروست!

آقای بیمدان زیر لب غر و لندی کرد و راهشو کشید و به سمت آسانسور رفت.

در کنار دکمه شماره طبقه دوم با حروف بزرگ نوشته شده بود: «بیمه عمر و تامین آتیه»

آقای بیمدان وارد طبقه دوم که شد با راهرویی نسبتا دراز مواجه شد که پر از تابلوهایی با تصاویر و مطالب مرتبط با بیمه عمر بود:

مقایسه بیمه عمر با بیمه تامین اجتماعی

بیمه تامین اجتماعی برای کلیه افراد شاغل الزامی‌است. با توجه به قانون کار تمامی‌افراد شاغل باید این بیمه نامه را داشته باشند. حق بیمه تامین اجتماعی به طور سالانه توسط وزارت کار تعیین می‌شود. مبلغی که با حقوق پایه نسبت مستقیم دارد و باید تا ۳۰ سال به سازمان تامین اجتماعی پرداخت شود. دارنده این بیمه نامه در حین داشتن بیمه تامین اجتماعی می‌تواند از پوشش‌های درمانی این بیمه نامه استفاده نماید و در پایان مدت ۳۰ سال از مستمری این بیمه نامه استفاده کند. اما بیمه عمر، بیمه ای داوطلبانه و اختیاری است که با طرح‌های مختلف بیمه ای هم دارای پوشش‌های بیمه‌ای گسترده تری است وهم یک سرمایه گذاری ارزشمند برای فرد بیمه شده فراهم می‌کند.

آقای بیمدان یک قدم به جلو گذاشت و از بالای عینکش به تابلویی که در بالایش با حروف بزرگ نوشته شده بود: «جدول مقایسه بیمه عمر و بیمه تامین اجتماعی» را با دقت ورانداز کرد:

بیمه عمر، فروش بیمه عمر، فروش آنلاین بیمه عمر، خرید بیمه عمر، بیمدان، خرید بیمه عمر، بیمه عمر، بیمه عمر چیست، بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر خوب یا بد

سالها کار اداری خود به خود مهارت تندخوانی اش را بالا برده بود. لبخند رضایت توام با تعجب از این همه محاسن بیمه عمر در چهره اش به وضوح دیده می‌شد. تابلوها متنوع و پر از جزئیات بودند. ناگهان توجه آقای بیمدان به تابلویی جلب شد که با حروف بزرگ روی آن نوشته شده بود: «بیمه عمر؛ پس انداز طلایی برای کودکان»  یاد روزبه افتاد که اصلا بخاطر اون بود که پیگیر بیمه شده بود. با دقت مطالب تابلورو خوند:

چرا فرزندانمان به بیمه آتیه نیاز دارند ؟

همه ما خوب می‌دانیم با رشد فرزندان و گذشت سالها هزینه‌های تحصیلی، ازدواج، مسکن و حتی سرمایه ای برای شغل آینده فرزندانمان افزایش یافته و تامین این مبالغ نیاز به پس اندازی از امروز دارد. طرح‌های بیمه آتیه کودک و نوجوان به شما این امکان را می‌دهد به صورت منظم و مستمر برای آینده مالی فرزند خود پس انداز کنید. در میان انواع مختلف حساب و پس اندازها، طرح بیمه آتیه کودک و نوجوان دارای قابلیت ویژه و منحصر به فردی می‌باشد، چرا که علاوه بر برخورداری از خصوصیات بیمه ، ماهیت تشکیل سرمایه و پس انداز نیز دارد، که این سرمایه و پس انداز می‌تواند برای تامین مواردی از قبیل : تهیه مسکن، هزینه ازدواج، هزینه‌های تحصیلی و … مورد استفاده قرار گیرد. شما می‌توانید از در آمد ماهیانه خود بخشی را که برای آن برنامه ریزی و یا صرف هزینه‌های مختلف می‌شود را به این پس انداز اختصاص دهید و از مبالغ کوچک و پس انداز‌های مختصر خود صندوق مالی ارزشمندی را برای آینده فرزندان خود ایجاد نمائید.
حق بیمه‌های پرداختی شما با اختصاص نرخ سود تضمینی در صندوق پس انداز شما انباشته می‌شود. این اندوخته ، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه‌ها و سود آنها، افزایش یافته و پس اندازی قابل توجه و مطمئن را برای آینده مالی فرزندان شما فراهم می‌کند. در طرح بیمه آتیه کودک و نوجوان شما با کمترین پرداخت از بالا ترین سود پرداختی برخوردار می‌شوید.
پس انداز و صندوق جمع آوری شده در انتهای قرارداد نیز به صورت یکجا به شما پرداخت می‌شود.
 نکته قابل توجه در این بیمه نامه این است که سرمایه پرداخت شده در پایان، تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد و سود خالص شما از این سرمایه گذاری و پس انداز می‌باشد و برای هزینه‌های مختلف از آن می‌توانید استفاده کنید.

مرور کلی بر مزایای بیمه آتیه کودک و نوجوان(بیمه عمر)

الف) دریافت سود تضمینی

حداقل میزان سود تضمینی سالانه برای دو سال اول این بیمه نامه ۱۶ درصد، ۲ سال بعد ۱۳ درصد و برای سال‌های بعد از آن  ۱۰ درصد در هر سال می‌باشد.

ب) دریافت وام

یکی از مزایای این بیمه نامه دریافت وام بدون هیچگونه تشریفات اداری می‌باشد. از پایان سال دوم می‌توانید تا %۹۰  از مبلغ ارزش صندوق بیمه نامه فرزند خود را وام دریافت نمائید.

ج) دریافت سود خالص

سود و سرمایه پرداختی در انتهای دوره معاف از مالیات و هر گونه عوارض می‌باشد و تمامی‌آن متعلق به شما می‌باشد.

د) سرمایه بدون باز پرداخت

سرمایه این بیمه نامه تسهیلات و یا وام نبوده و نیز باز پرداخت ندارد، بلکه سود خالص شما از این سرمایه گذاری می‌باشد و برای موارد مختلف می‌توانید از آن استفاده کنید.

سر آقای بیمدان حسابی گرم شده بود که ناگهان یک نفر از پشت سر صداش زد.

– شما چقدر شبیه آقای بیمدان هستید!

– جانم؟! من خود آقای بیمدانم!

صدای خنده مرد جوان بلند شد.آقای بیمدان هم دستپاچه شده بود و هم عصبانی. با صدای بلند گفت: دوست عزیز من بیمدان هستم! اصلا بگو ببینم کجاست این آقای بیمدانتون؟! صدای خنده مرد ناگهان متوقف شد و با سرعت جواب داد طبقه اول! از پله‌ها هم می‌تونید برید! آقای بیمدان به سرعت سمت پله‌ها رفت تا زودتر به اتاق ریاست موسسه برسد. از کنجکاوی و عصبانیت داشت دیوانه می‌شد…


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20202 پشندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند