بیمه عمر، فروش بیمه عمر، فروش آنلاین بیمه عمر، خرید بیمه عمر، بیمدان، خرید بیمه عمر، بیمه عمر، بیمه عمر چیست، بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر خوب یا بد

داستان های آقای بیمدان (قسمت اول)

آگوست 30, 2019داستان های آقای بیمدان

وقتی آقای بیمدان با بیمه عمر و تامین آتیه روبه رو می شود!

آقای بیمدان؟!

بله؟ فقط لطفا سوالتون نامرتبط با کار نباشه!

ای آقا!! مرتبط با فامیلتون هست!

فامیلم؟ چیزی شده؟

شما که فامیلتون بیمدان هست به ما بگید این بیمه عمر چیه؟ توی این کانال نوشتهبیمه عمر پرطرفدارترین بیمه در دنیاست ولی در ایران ناشناخته ترین بیمست…»

آقای بیمدان یکم رفت تو فکر پدربزرگ مرحومش که کارمند اداره بیمه بود و فامیلش میراث اون بنده خدا بود

الو؟! آقای بیمدان؟!

نه آقای چمنی! نمیدونم! لطفا حواسمو پرت نکنین!

بگو نمیدونم خب! به کارت برس ببینم کجای دنیارو تسخیر می کنی!

ظهر شده بود و آقای بیمدان تازه از اداره بیرون اومده بود. فکرش کمی درگیر سوال آقای چمنی شده بود اما بیشتر هوش و حواسش رفته بود سمت فامیلش که چرا منی که فامیلم بیمدان هست، از بیمه کلا چیزی نمی دونم

 

آقا سوار شو!! نمیخوای برو کنار!

فشار جمعیت آقای بیمدانو داخل اتوبوس پرت کرد، سریع خودشو به اولین صندلی رسوند و نشست. از دیشب قبل از خواب که دیتای گوشیشو خاموش کرده بود تا الان که از سر کار برمیگشت خونه تلگرامشو چک نکرده بود. آقای بیمدان کارمند وظیفه شناس و باسابقه اداره محیط زیست بود که در تایم کاری فقط کار می کرد و همیشه همکاراش به شوخی بهش می گفتن «خرکار» ولی اون هیچ وقت بهش برنمی خورد البته اوایل بهش برخورده بود ولی کاری از دستش برنمیومد! نوتیفیکیشن های تلگرام سریع بالای صفحه ظاهر شدن:

سره راه ماست و دوغ بگیر! گاز دار باشه حتما!

بیمه عمر پرطرفدارترین بیمه دنیاست… 

سریع روی نوتیفیکیشن اخری کلیک کرد: « بیمه عمر پرطرفدارترین بیمه در دنیاست ولی در ایران ناشناخته ترین بیمست. در آمریکا ۸۵ درصد، در کانادا ۹۰ درصد و در کشورهای اروپایی ۶۰ درصد مردم از بیمه عمر استفاده می کنند. در حالیکه در ایران، تنها ۲ درصد مردم بیمه عمر دارنداین ۲ درصد لبخند رضایت را بر روی لبش آوردمن هم مثل ۹۸ درصد دیگر مردم هستم! من همیشه با اکثریت مردم بوده ام…« از مزایای بیمه عمر اینه که بهترین راه برای پس انداز با پولهای اندکه…» دیگه ادامه نداد و پیامو بست. آماده پیاده شدن از اتوبوس شده بود. از سوپر مارکت با انصاف محل که همیشه کالاهارو به قیمت درج شده میفروخت یک دوغ گازدار و ماست گرفت و به خانه رفت.

آقای بیمدان بعدازظهر خوابیده بود که با سروصدای روزبه بیدار شد. روزبه طبق معمولا داشت با تبلتش بازی می کرد و انگار به مرحله بعد رفته بود که فریادش به آسمون رفته بود

خانوم! چایی آمادست؟

چند دقیقه دیگه دم میکشه!

آقای بیمدان به پشتی تکیه داده بود و منتظر بود چایی عصرگاهیش برسهآقای بیمدان در خانه قدیمی موروثی پدرش زندگی می کرد و علیرغم اصرار مریم خانم همسرش، تن به بازسازی خانه پدری هم نمی داد.

رضا جان من چیکار کنم؟

چیو چیکار کنی عزیزم؟

الان سه سال هست هرماه دارم ماهی ۲۰۰هزار تومان به صندوق جلسمون واریز می کنم حالا که اسم من درومده یکی مسافرته، یکی گوشیشو جواب نمی ده

من که همون اول گفتم اگر برای روزبه میخوای پس انداز کنی یا پولو خورد خورد بزار توی بانک یا برو دلار بخر!

خب توی بانک پول بزاریم از ارزشش کم میشه با این گرونیا که

خانوم من نمیدونم والاچایی آماده نشد؟ یهویی یاد پیامی که ظهر داخل اتوبوس خونده بود افتاد

خانوم سر راه چاییو میاری گوشیمم از توی کتم بیار لطفا

اوامر دیگه ای باشه!!

دنبال پیام می گشت ولی پیداش نمی کرد وسط اونهمه پیام نخوندهزیر لب می گفت چرا پیداش نمی کنم

روزبه نزدیک باباش شد و با نیش باز گفت: بابا چندبار بگم قابلیتی به اسم سرچ وجود داره! ازش استفاده کن! گوشیو از دست باباش قاپیدو گفت چیو پیدا نمی کنی بابا؟ یک کلمه کلیدیشو بگو!

بابا جون بزن «بیمه عمر»!

بیمه عمر، فروش بیمه عمر، فروش آنلاین بیمه عمر، خرید بیمه عمر، بیمدان، خرید بیمه عمر، بیمه عمر، بیمه عمر چیست، بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر خوب یا بد

آقای بیمدان داشت پیامو با دقت میخوند: « بیمه عمر پرطرفدارترین بیمه در دنیاست ولی در ایران ناشناخته ترین بیمست. در آمریکا ۸۵ درصد، در کانادا ۹۰ درصد و در کشورهای اروپایی ۶۰ درصد مردم از بیمه عمر استفاده می کنند. در حالیکه در ایران، تنها ۲ درصد مردم بیمه عمر دارند. از مزایای بیمه عمر اینه که بهترین راه برای پس انداز با پولهای اندکهشما با ماهی ۲۰۰ هزار تومان پس انداز که معادل قیمت ۱۶ عدد چیپس می شه می تونید برای فرزندانتون سرمایه گذاری کنید تا آیندشون یک کمک خرجی خوب داشته باشنعلاوه بر اون اگر پول ۱۶ تا چیپس دیگرم برای خودتون پس انداز کنید می تونید بازنشستگی بی دغدغه ای داشته باشیداگر شما کودک یکساله خودتونو با ماهی ۲۰۰ هزار تومان بیمه کنید و سالانه گزینه ۱۰ درصد افزایش حق بیمه رو انتخاب کنید پس از ۳۰ سال که کودکتون جوان بالغی شده می تونید حدود ۲ میلیارد تومان براش سپرده گذاری کنید. برای اطلاعات بیشتر به آدرس BIMDONE.COM مراجعه کنیداینجا که رسید چشماش گرد شد هم بخاطر عدد و رقمای جالب توجهی که دید و هم بهش برخورد که چرا از فامیلش سواستفاده شده! برای مورد اول خودش دست به کار شد و با چرتکه موروثی خاندانشون حساب و کتاب کرد که ببینه اگه همون ۲۰۰ هزار تومانی که توی صندوق جلسه برای روزبه سپرده گذاری میشه بیاد داخل بیمه عمر و سرمایه گذاری بشه چقدر میرسه به تک پسرشون! هرچی بیشتر حساب می کرد بیشتر گیج می شد! مریم خانوم طفلی هم که چای پشت چای میاورد آخرش ذله شد و گفت: مرد! چرا نمیری از خودشون بپرسی خودتو کشتی! آقای بیمدان چرتکشو جمع کرد و با غرولند زیر لب گفت فردا از چمنی میپرسمبا خودش گفت وای بر من بیمدان که باید سوال بیمه ایمو از بقیه بپرسم

صبح زود آقای بیمدان از خواب بیدار شد. شب خواب پدر بزرگشو دیده بود که از راه دور بهش لبخند میزد. حس خوبی بهش دست داده بود. سریع شال و کلاه کرد و رفت سر کار. چمنیو تو راه پله ها دید بعد از چاق سلامتی ازش پرسید: چمنی چی شد این داستان بیمه ای که میگفتی؟ چمنی ابرو بالا انداخت و گفت: الان وقت کاره! اتفاقا دیروز بعدازظهر حضوری رفتم پیششون بزار بعد از اداره میخوام برم سمت خونتون تورو هم میرسونم برات مفصل توضیح میدم!

پراید یشمی چمنی روشن شد و به راه افتاد. چمنی عادت داشت یک دستشو از شیشه ماشین آویزون کنه

بیمدان جان ببین حالا درسته فامیل خودت بیمدان هست ولی بزار من برات بگم! دیروز عصر رفتم موسسه بیمدان اول از همه گفتم اتفاقا ما یک همکار عبوس داریم به اسم بیمدان که هیچی از بیمه سرش نمیشه! اینجا بود که چمنی ریز ریسه رفت. بگذریمبیمه عمر دو بخش اصلی داره اول بخش پوشش های درمانیپزشکی و بخش دوم سرمایه گذاری. پوشش ها به ۶ بخش اصلی تقسیم میشن:

۱- فوت: خدای نکرده اگر بیمه شده فوت بشه تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان به خانوادش پرداخت میشه که می تونه کمک خیلی بزرگی بهش باشه.

۲- حادثه: که به پنج بخش مجزا تبدیل میشه.

الف) فوت بر اثر حادثه که تا سقف ۲۵۰ میلیون پرداختی داره( به اضافه مورد اول میشه تا سقف ۵۰۰ میلیون)

ب) پوشش نقص عضو دائم در اثر حادثه تا سقف ۲۵۰ میلیون تومان

پ) پوشش هزینه پزشکی حادثه تا سقف ۲۵ میلیون تومان در هر سال

ج) خسارات ناشی از زلزله و آتش فشان( فوت، نقص عضو و یا هزینه پزشکی)

د) خسارات ناشی از اعتصاب، شورش و بلوا

۳- ازکار افتادگی کامل و داثم به هر علت: بیمه شده در این پوشش تا آخر مدت بیمه از پرداخت حق بیمه معاف میشه و خود شرکت بیمه حق بیمه هارو پرداخت می کنه ضمن اینکه یک بیمه بیکاری تا سقف ۶۰ میلیون تومان به فرد تعلق می گیره.

۴- بیماری های خاص: شامل ۵ بیماری شایع میشه که عبارتند از سکته مغزی، سکته قلبی، عمل باز قلب جهت تعویض عروق کرونر، پیوند اعضای داخلی بدن و انواع سرطان ها به غیر از سرطان پوست که برای هر کدام تا سقف ۴۰ میلیون تومان و جمعا ۲۰۰ میلیون تومان پوشش وجود دارد.

۵- ورزش های حرفه ای نظیر بدنسازی تا پرریسک ترین ورزش ها نظیر پارکور و سقوط آزاد

۶- پوشش بیمه آتش سوزی منزل مسکونی و زلزله به همراه نوسان قیمت اثاثیه منزل مسکونی تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان

شوخی می کنی چمنی؟ باز منو دست انداختی؟

بیمدان جان تازه می تونی ۹۰ درصد ارزش بازخرید بیمت که همون اندوختتو می تونی بدون ضامن و چگ و سفته وام بگیریتازه بیمه تکمیلی درمان به عنوان هدیه میدن بهتبخش دومشم سرمایه گذاری هست که

همین طور که چمنی داشت حرف میزد، آقای بیمدان رفت توی فکر خواب دیشبش و لبخند رضایت پدربزرگشبا خودش گفت احتمالا منظور مرحوم این بوده که من بازگردم به آغوش بیمه

بیمدان؟! بیمدان؟! با توام حواست هست؟

آره! آره! آدرسشون کجاست؟ خودم برم ببینم چه خبره؟

البته من اگثر اطلاعاتیو که الان برات گفتم از تو سایتشون دیدم ولی حالا دوست داری برو ببین چه خبره

آقای بیمدان زیر لب با خودش حرف میزدآرهبرم ببینم کی از نامم سواستفاده کرده چنین کسب و کار خوبی راه انداخته


پست های مرتبط

تهعدات بیمه عمر
جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر؟

آگوست 19, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از ویژگیهای بیمه عمر امکان آگاهی متقاضی بیمه عمر از جزئیات آن، پیش از صدور بیمه است. این امکان از طریق جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر میسر می‌شود. در این مطلب قصد داریم به بررسی جدول محاسبات یا جدول پیشبینی تعهدات بیمه عمر بپردازیم.

ادامه مطلب
بیمه عمر و تامین آتیه
بیمه عمر انفرادی؛ از صفر تا صد

آگوست 5, 20200پسندیدنبیمه عمر

بیمه عمر، انواع مختلفی دارد. تقسیم بندی بیمه عمر به بیمه عمر انفرادی و بیمه عمر گروهی، یکی از تقسیم بندی‌های بیمه عمر است. این انواع شامل بیمه عمر آنلاین و غیر آنلاین نیز می‌شود. در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع بیمه عمر انفرادی بپردازیم.

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند