خسارت ۳۳ میلیارد تومانی بارندگی به تاسیسات آب در فارس

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/فارس معاون شرکت آبفای استان فارس اعلام کرد که بارندگی‌های اخیر بیش از ۳۳ میلیارد تومان به تاسیسات آبرسانی در نقاط جنوبی استان فارس آسیب زد.

ایوب ملکوتی دوشنبه ۹ دی در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع بارندگی‌های اخیر خسارت شدیدی به تاسیسات آبرسانی شهرهای جنوبی استان فارس وارد شده بود که با اقدامات به موقع در کمترین زمان ممکن، آبرسانی به شهروندان به روال عادی بازگشت.

معاون بهره برداری شرکت آبفا استان فارس ادامه داد: در پی وقوع بارندگی‌های اخیر در برخی از شهر‌های جنوبی استان نظیر لامرد، اشکنان، گله دار، جهرم، اهل، جویم، مهر، وراوی، قیر، افزر، فدامی، فسا، حاجی آباد، گراش و … شاهد حجم زیاد بارندگی و وارد شدن خساراتی به شبکه‌ها و خطوط آبرسانی بودیم.

او با اشاره به اینکه خط آبرسانی محرم و تعدادی از چاه‌های آب و جاده‌های دسترسی و تاسیسات سرچاهی به دلیل حجم بارندگی ۱۲۰ میلیمتری حجم بارندگی آسیب دید، گفت: در بعضی از این نقاط شرکت آبفا با هدف استمرار آبرسانی و کاهش اثرات ناشی از سیل با استفاده از تاسیسات موقت، مخازن ذخیره آب و… در کمترین زمان ممکن اقدام به مدیریت بحران و ارائه خدمات کرد.

ملکوتی با بیان اینکه اکنون آبرسانی در نقاط اعلام شده شرایط عادی را دارد، گفت: با توجه به ارزیابی کارشناسان مبلغ خسارت وارد شده به تاسیسات آبرسانی این شهرها حدود ۳۳ میلیارد ریال برآورد شده است.

معاون شرکت آبفای استان فارس بر لزوم تخصیص منابع مالی مورد نیاز برای بازسازی و ترمیم هرچه سریعتر تاسیسات آسیب دیده و بازگرداندن آنها به چرخه خدمت رسانی تاکید کرد.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند