خسارت اماکن روستایی قطور از محل بیمه تا پایان سال پرداخت می شود

فوریه 25, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی شهریاری پیش از ظهر پنجشنبه در جلسه شورای مدیریت بحران قطور خوی افزود: با وجود تلاش‌های خوب انجام گرفته ولی خدمات رسانی به زلزله زدگان هنوز تمام نشده و مدیران دستگاه‌های اجرایی به طور مستمر در مناطق زلزله زده حاضر شوند.

استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه تلاش‌های خوبی برای خدمات رسانی به مناطق زلزله زده از سوی دستگاه‌های اجرایی انجام گرفته است اظهار کرد: مرحله اول امدادرسانی به زلزله زدگان تمام شده و وارد مرحله آوار برداری و بازسازی اماکن خسارت دیده شده‌ایم.

شهریاری با تقدیر از تلاش نیروهای نظامی‌و انتظامی‌در تأمین امنیت و همکاری برای امدادرسانی به زلزله زدگان گفت: برخی بداخلاقی‌هایی که در فضای مجازی در خصوص بی توجهی مسئولین به مناطق زلزله زده توسط افرادی که عادت به سیاه نمایی دارند نباید مانع تلاش‌های جهادی دستگاه‌های خدمات رسان شود.

استاندار آذربایجان غربی افزود: موظف هستیم تا آخرین مرحله بازسازی و امدادرسانی با تلاش جهادی در کنار مردم باشیم.

شهریاری از بنیاد مسکن و راهداری خواست تا نسبت به تأمین ماشین آلات لازم جهت آواربرداری در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام نمایند.

استاندار آذربایجان غربی گفت: بازسازی مدارس تخریبی باید در اولویت باشد، در این خصوص باید شتاب دهی به اقدامات در دستور کار باشد.

شهریاری افزود: مسئولین در خصوص تأمین دام افرادی که دام‌هایشان را در زلزله از دست داده‌اند از طریق اموال تملیکی و ستاد فرمان اجرایی حضرت امام (ره) به صورت رایگان اهتمام کنند.

وی بر توزیع بیشتر لوازم بهداشتی در مناطق زلزله زده، ضد عفونی کردن منازل روستایی جهت پیشگیری از بیماری‌های مسری، مستند سازی اقدامات، تأمین مکان لازم برای نگهداری دام‌های زنده، توزیع گسترده غذای گرم در بین زلزله زدگان و پرداخت کمک‌های معیشتی و بلاعوض تاکید کرد.

شهریاری با اشاره به اینکه تمام امکان روستایی در ۲۰ کیلومتر مرز از محل فروش سوخت بیمه شده‌اند افزود: با پیگیری‌های انجام گرفته مقرر شده تا پیش از پایان سال خسارت منازل آسیب دیده پرداخت شود.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند