خراسان جنوبی| صدور نسخه الکترونیک در شهرستان بشرویه، فردوس و سرایان اجرایی شد

اکتبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، علی اربابی در خطبه‌های پیش از نمازجمعه بیرجندبا گرامیداشت هفته بیمه سلامت اظهار داشت: یکی از توصیه‌ها و اهداف ما این است که مردم به جز درد و رنج بیماری دغدغه‌ای دیگر نداشته باشند و از سال ۷۳ تاکنون خدمات پوششی و تلاشمان کاهش هزینه از جیب مردم بوده است.

وی با بیان اینکه امروز ۹۰ درصد هزینه‌های بستری از جیب دولت پرداخت می‌شود افزود: دربخش سرپایی هم ۷۰ درصد را دولت پرداخت می‌کند و در این وضعیت میانگین هزینه بستری برای هر نفردر بیمارستان‌های  استان یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان می‌رسد که سازمان بیمه سلامت آنرا پرداخت می‌کند.

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم صدور نسخه‌های الکترونیکی در همه استان محقق شود گفت: آذرماه همه پرونده‌های درمانی در بیمارستانهای خراسان جنوبی الکترونیکی می‌شود.

اربابی با بیان اینکه در هزینه‌های درمان سرپایی هم هزینه ۳۰ تا ۳۵ هزار تومانی را دولت پرداخت می‌کند که اگر مراجعات مردمی‌را در نظر بگیریم هزینه زیادی می‌شود افزود: دغدغه ما این است مبلغ پرداختی از جیب مردم به حدالاقل برسد .

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان اینکه بیمه اجباری از سمت دولت ابلاغ شده و هرکسی که فاقد پوشش بیمه است به دفاتر پیشخوان مراجعه کند افزود: ۳۰ دفتر پیشخوان در استان آماده است تا نیازها را  برطرف کنیم .

وی افزود: به منظور صیانت از حقوق مردم، کیفیت درمان و کاهش هزینه‌های پرداخت از جیب مردم، سامانه الکترونیکی در دستور کار خود قرار دادیم و زیر ساخت لازم برای حذف دفترچهبه میزان زیاد فراهم شده است.

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی با بیان اینکه صدور نسخه الکترونیک در شهرستان بشرویه، فردوس و سرایان، اجرایی شده است بیان داشت: تلاش می‌شود این روند در همه استان اجرایی شود تا مشکل مردم که اگر برای درمان دفترچه همراه خود نداشته باشند محقق شود.

اربابی با بیان اینکه تلاش داریم پرونده‌های بستری بیمه شدگان به صورت الکترونیکی اجرایی شود که اقدامات لازم در دست اجرا است افزود: امید است تا آذر ماه در همه استان این امر محقق شود.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند