خدمات درمانی بیمارستانها با کمک پرستاران کامل می‌شود

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر حبیبی روز چهارشنبه در مراسم افتتاح خدمات جدید بیمارستان دهخدای قزوین با تبریک روز پرستار اظهار داشت: پرستاری شغلی است که بدون عشق، علاقه و اعتقاد نمی‌توان سختی‌های آن را تحمل کرد و بدون کمک پرستاران خدمات بیمارستانی به طور کامل امکان پذیر نخواهد بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: این گروه در ارائه خدمات و از نظر شغلی و رفاهی دچار مشکلاتی هستند که از چند سال گذشته مجلس شورای اسلامی‌و دولت، پیگیر حل آنها هستند که امیدواریم گشایش‌هایی صورت گیرد.

حبیبی اظهار داشت: علیرغم کارهای انجام شده هنوز در بخش درمانی در استان قزوین با کمبودهایی مواجهیم که با کمک بخش خصوصی باید این نیازها تأمین شود.

وی اضافه کرد: به دلیل گستردگی خدمات رسانی در بیمارستان‌های دولتی شاید همه نیازها تأمین نشود لذا باید از بخش خصوصی هم استقبال کنیم تا در بخش درمانی سرمایه‌های بیشتری را وارد کار کنند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین تصریح کرد: راه اندازی بخش‌هایی چون درمان نازایی، اختلالات خواب و زخم پای دیابتی که هر کدام در قزوین مراجعان زیادی هم دارد می‌تواند رضایت مردم را جلب کند.

وی اظهار داشت: استان قزوین از چند سال پیش خدمت جدید درمان اختلالات خواب را در بیمارستان دولتی قدس به عنوان یک استان پیشتاز ارائه کرده و اکنون نیز بیمارستان‌های خصوصی وارد خدمت رسانی در این عرصه شده اند که جای خرسندی دارد.

حبیبی یادآور شد: با توجه به ضرورت درمان اختلالات خواب به ویژه برای رانندگان و افراد بالای ۵۰ سال، این گونه خدمات ضروری است و تلاش می‌شود برای پوشش بیمه‌ای افراد هم هماهنگی لازم صورت گیرد.

در استان قزوین ۱۸۵۰ پرستار به مردم خدمت رسانی می‌کنند.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند