خدمات دانشگاه علوم پزشکی بابل فرا شهرستانی و فرا استانی است

دسامبر 24, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/مازندران مدیر عامل سازمان بیمه سلامت کشور با توجه حجم مراجعه بیماران به بیمارستان‌های دانشگاه علوم پزشکی بابل خدمات این دانشگاه را فرا شهرستانی و فرا استانی دانست.

براساس گزارش روابط عمومی‌و امور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، طاهر موهبتی در حاشیه نشست با دکتر جلالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: دانشگاه علوم پزشکی بابل جزء دانشگاه‌های قدیمی‌و با سابقه است که افتخارات خوبی در زمینه‌های آموزشی، فرهنگی و درمانی در کشور دارد . وی با بیان اینکه این نشست فرصت مغتنمی‌بود تا عملکرد دانشگاه در بخش بیمه سلامت ارائه شود، تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی بابل در زمینه خدمات سطح یک خدمات، سطح نظام ارجاع  و پزشک خانواده اتفاقات خوبی را رقم زده است. مدیر عامل سازمان بیمه سلامت کشور با اشاره به تعامل خوب دانشگاه علوم پزشکی بابل با برنامه‌های سازمان بیمه سلامت اظهار کرد: این دانشگاه توانست در مدیریت منابع و مصارف خوب عمل کند و جزء دانشگاه‌های معدودی است که توانسته بیش از ۵ درصد صرفه جویی  در سال ۹۸ را به خود اختصاص دهد. موهبتی ادامه داد: بابت نگرانی دانشگاه در موضوع مطالبات از سازمان‌های بیمه‌گر تلاش می‌کنیم تا پرداختی بیشتری به دانشگاه علوم پزشکی بابل تخصیص یابد و بتوانیم  به همان میزان بدهی‌ها را پرداخت کنیم.  وی افزود: خدمات دانشگاه علوم پزشکی بابل فرا شهرستانی و فرا استانی است که سعی می‌کنیم در وزارت بهداشت نگاه مثبتی به این موضوع ایجاد شود. مدیر عامل سازمان بیمه سلامت کشور خاطرنشان کرد: این دانشگاه در پروژه سلامت الکترونیکی از دانشگاه‌های پیشرو بوده که با ارائه گزارش از دانشگاه پیشرفت‌های خوبی در این مورد شده است. موهبتی بیان کرد: در چهارچوب سیاست‌های وزارت بهداشت گام‌های خوبی برای مدیریت منابع و مصارف برداشته شده است که تاکید وزارت بر این بوده که به گروه‌های نیازمند خدشه‌ای وارد نشود و بیماران واقعی (مهاجر یا مسافر) هم بتوانند از خدمات خوبی برخوردار باشند. وی یادآور شد: امیدوارم با تدبیر دولت و مجلس و همچنین نمایندگان شهرستان بابل در بخش سلامت گام‌های موثری در بحث تامین منابع و تخصیص برداریم.

انتهای پیام

مقایسه انواه بیمه‌های عمر با جزپیات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند