خدمات بیمه سلامت برای بیماران کردستانی کافی نیست

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مراسم تجلیل از فعالان عرصه سلامت ظهر امروز با حضور مسئولان کشوری و استانی در سالن اجتماعات اداره‌کل بیمه سلامت استان در این شهر برگزار شد.

ماموستا فایق رستمی, نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم  ضمن تبریک هفته بیمه سلامت اظهار داشت: پیروی از دستورات اسلام و قرآن بهترین سلامت را برای انسان به ارمغان می‌آورند.

وی افزود: آیات قرآن یک مرکز و عالمی‌از بهداشت برای جامعیت بشریت دارد.

ماموستا رستمی‌خاطرنشان کرد: با بررسی تاریخ متوجه بی‌اطلاعی اروپا نسبت به موضوع قرنطینه در زمان طاعون و مرگ صدها نفر خواهیم شد.

وی تصریح کرد: پیامبر اکرم (ص) همواره بر عدم رفع حاجت در مسیر تردد مردم، مرکز تجمع انسان و آب روان تاکید داشت.

ماموستا رستمی‌رسالت کارکنان حوزه سلامت را همچون عبادت دانست و افزود: بیمه سلامت امروز با خدمات خود سلامت خانواده‌‌ها حفظ کرده است.

فرانک قدسی, مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان نیز در این مراسم اظهار داشت: خوشبختانه سازمان بیمه سلامت همواره خدمات فراوانی را به نیازمندان جامعه ارائه می‌دهند.

وی افزود: برای صیانت از بیمه‌شدگان باید از تکنولوژی و فناوری روز استفاده کرد چراکه ارائه خدمات به بیماران مضاعف می‌شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان خاطرنشان کرد: از مسئولان انتظار داریم ساز و کار استفاده از فناوری به‌روز جهت ارائه خدمات به شهروندان را فراهم کنند.

وی تصریح کرد: همگان باید در راستای فرمایش حضرت آقا مبنی بر اینکه درد، تنها دغدغه بیمار باشد, گام برداریم.

قدسی گفت: خانواده‌های بیمار انتظار دارند دیگران یاری آنها باشند, بنابراین یاری رساندن به خانوادههای محروم باید مضاعف باشد.

وی اظهار کرد: گاها خدمات بیمه به شهروندان مکفی نبوده و بارها شاهد عدم خرید دارو بیماران هستیم چراکه دارو موجود نبوده یا شامل بیمه نمی‌شود.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استان کردستان با تاکید بر اینکه باید بهبود خدمات و شاخص سلامت را مدنظر داشته باشیم, تاکید کرد: رسانه‌ها باید برای آگاهی دادن به جامعه، پل ارتباطی بین مسئولان حوزه سلامت و مردم بوده و اهمیت بیمه سلامت را در جامعه نشان داده تا ارائه خدمات محقق شود.

قدسی با ذکر اینکه طرح‌های خوبی در حوزه سلامت در استان اجرا شده که طرح موفق کنترل فشار خون نمونه‌ای از آن است; کنترل فلج اطفال، دیابت و توجه به سبک زندگی در جامعه به خصوص در روستاها را ضروری اعلام کرد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کردستان یادآور شد: متاسفانه بیماری‌های قلبی بهدلیل عدم آگاهی, بیشترین آمار مرگ و میر کشور است که می‌توان با اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی این بیماریها را کنترل کرد.

انتهای پیام/ز

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند