خدمات بیمه سلامت اردبیل در مسیر الکترونیکی شدن قرار می‌گیرد

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سیدوحید سیدخلیل اللهی عصر شنبه در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان اردبیل با گرامیداشت فرارسیدن هفته بیمه سلامت و سالروز تصویب قانون بیمه همگانی در مجلس، افزود: دومین روز از هفته بیمه سلامت، الکترونیکی کردن فرایندها و خدمات نامگذاری شده است.

وی تصریح کرد: دستیابی به هدف الکترونیکی کردن فرایند و خدمات ارائه شده بیمه جزو شعارهای راهبردی سازمان بیمه سلامت بوده و در این خصوص با ارتقای زیرساخت‌ها برنامه ریزی و سرمایه گذاری‌های ویژه‌ای انجام می‌شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل تأکید کرد: از ماه جاری با افتتاح سامانه تبادل و رسیدگی الکترونیکی به اسناد دفتری در بیمارستان‌های «دولتی و دانشگاهی» رسیدگی به امورات مربوط به صورت به روز و با بهره گیری از سامانه الکترونیکی انجام خواهد پذیرفت.

وی ادامه داد: حدود صد هزار قانون و قواعد مربوط به قیمت گذاری، لیست داروها، کتب ارزش سنجی، نوع تجهیزات و قواعد بیمه‌ای در طراحی این سامانه جامع درنظر گرفته شده است.

به گفته مدیرکل بیمه سلامت استان اردبیل با بهره گیری از ظرفیت این سامانه قیمت و موجودی‌های دو هزار و ۶۰۰ قلم دارو که توسط وزارت بهداشت در سازمان غذا و دارو در نوسان هستند، به صورت مرتب به روز رسانی می‌شوند.

وی در خصوص فراگیرسازی بیمه سلامت برای اقشار مختلف جامعه نیز گفت: با انجام آزمون وسع درآمد مالی، افرادی که فاقد شرایط مالی مناسب هستند از یارانه‌های دولتی جهت پرداخت سرآمد بیمه استفاده خواهند کرد تا بستگی به میزان درآمدها پرداخت حق بیمه یا به صورت کاملا رایگان و از سوی دولت انجام پذیرفته و یا با تخفیف‌هایی همراه شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند