خبرهای خوش درباره بیمه تکمیلی فرهنگیان در راه است

نوامبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در مراسم افتتاحیه مجتمع فرهنگی رفاهی منطقه ۵ آموزش و‌پرورش شهر تهران اظهار‌کرد: معلمی‌غنی‌ترین شغل است،  قلمرو معلمی‌دنیا و آخرت است، آنچه در دنیا داریم بیش از هر چیز دیگر مرهون نقش آفرینی معلم است و اگر این نقش  به درستی ایفا شود،  پایدارترین نقش هستی است.

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اینکه معلم همواره باید بر صدر بنشیند و قدر ببیند چراکه کریمانه‌ترین شغل را دارد، گفت: همه باید با تمام توان برای نقش آفرینی این شغل تلاش کنیم و تمام اهتمام همکاران ما هم بر این است از روزی که این مسئولیت را پذیرفتم به این نکته توجه داشتم که آینده این کشور مبتنی بر چگونگی فعالیت معلمان است،  باید ماموریت همه دلسوزان این کشور توجه به معلمان باشد.

وی افزود: طبق وعده‌ای که دادیم رتبه‌بندی معلمان تصویب شد تا گامی  در جهت احترام به ساحت معلم باشد،  برای مسکن معلمان هم توافقاتی با وزارت راه و شهرسازی داشتیم.

وزیر آموزش و پرورش گفت: برای بیمه تکمیلی فرهنگیان تلاش‌های گسترده‌ای شده و امیدوارم در هفته‌های آینده خبرهای خوشی در این باره بشنویم ، برای ساماندهی نیروی انسانی تمام تلاش و هماهنگی‌ها را با مسئولان انجام دادیم تا ورود به سال تحصیلی جدید کیفی‌تر باشد و معلمان با آرامش بیشتری به وظایف خود بپردازند.

حاجی میرزایی عنوان‌کرد:مجموعه کاستی‌ها در طول سال‌های اخیر باعث شده به جایگاه رفیع معلمان توجه کافی نشود و تلاش من این است آینده برای معلمان روشن تر باشد.

انتهای پیام

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند