حواشی مراسم افتتاحیه نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی در کیش

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، ششمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی در حالی بعدازظهر امروز در جزیره کیش با تاکید بر جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در اقتصاد کشور برگزار شد که با وجود اعلام قبلی اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و شاپور محمدی رئیس سازمان بورس از غایبین این مراسم بودند.

همچنین قطعی مداوم برق در مراسم افتتاحیه در حین سخنرانی، سخنرانان این مراسم و چکه باران از سقف ساختمان مراسم افتتاحیه از دیگر نکات قابل تامل در این زمینه بود. این در حالی است که در غیاب سازمان خصوصی‌سازی به عنوان تنها متولی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی در کشور، در عنوان این نمایشگاه واژه خصوصی‌سازی نیز گنجانده شده است.

این گزارش می‌افزاید: نقش بازار سرمایه در رونق تولید، هدایت نقدینگی‌های سرگردان به سمت تولید، رشد اقتصاد دانش بنیان و تقویت توانمندی‌های ملی، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در حوزه‌های استراتژیک، معرفی ابزارها و روش‌های نوین مالی، نقش صنعت بیمه در توسعه اقتصادی کشور، گسترش ارتباطات تجاری و اقتصادی با کشورهای همسایه و همجوار و کشورهای دوست، توسعه سرمایه‌گذاری و کارآفرینی در مناطق آزاد و جذب سرمایه‌گذاری خارجی در ابعاد منطقه‌ای و جهانی از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه‌  اعلام شده است.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند