حمایت مالی وزارت کار از واحدهای تولیدی مناطق زلزله زده غرب

نوامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

میرهادی قره سید رومیانی، نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مناطق زلزله زده غرب کشور در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره میزان خسارت‌های وارده به واحدهای تولیدی گفت: فعلاً آمار دقیقی از میزان خسارت به شغل افراد وجود ندارد و باید منتظر ماند تا بررسی بیشتری صورت بگیرد.

وی با اشاره به اینکه در زلزله چند روز گذشته ۱۳۷ واحد مسکونی مددجویان بهزیستی در شهر‌های کندوان و ترکمنچای تخریب شده است افزود: با حمایت‌های صندوق کارآفرینی امید مقرر شد واحدهای آسیب دیده از زلزله با تسهیلات صندوق راه اندازی شود. همچنین ارائه تسهیلات مجدد برای بازسازی و راه اندازی در دستور کار قرار گیرد.

رومیانی بیان کرد:  همچنین شناسایی و استمهال وام گیرندگان صندوق امید در مناطق زلزله زده از دیگر اقدامات در حمایت از زلزله زدگان است.

 نماینده ویژه وزارت کار در مناطق زلزله زده غرب کشور درباره حمایت‌های صندوق بیمه روستاییان گفت: معافیت از پرداخت حق بیمه سال وقوع حادثه غیر مترقبه برای آن دسته از بیمه شدگان منطقه زلزله زده که تخریب منزل یا آغل احشام و فوت احتمالی وابسته درجه ۱ و یا تلفات دامی‌داشته باشند، اعطای تسهیلات کم بهره طبق شرایط آماری بند اول مبلغ حداقل ۳۰ میلیون ریال با تنفس حداقل یکساله و مدت بازپرداخت ۳تا۵ساله و پرداخت مضاعف مستمری معمول به مستمری بگیران طبق آمار بند اول یک تا ۲برابرمبلغ موجود طی ماه آتی از جمله اقداماتی است که با همکاری صندوق بیمه روستاییان قرار است انجام شود.

 وی ادامه داد:همچنین با همکاری بانک رفاه و تعاون مزایایی مانند تخصیص بودجه ۲۰ میلیارد ریال وام قرض الحسنه (سقف فردی یکصد میلیون ریال)، امهال در پرداخت اقساط تسهیلات دریافتی هموطنان آسیب دیده از زلزله به مدت یکسال در صورت تقاضای آنها، تخصیص شماره حساب برای جمع آوری کمک‌های نقدی به هموطنان زلزله زده و اختصاص ده میلیارد ریال کمک بلاعوض به آسیب دیده از زلزله در قالب کمک‌های نقدی و غیر نقدی در نظر گرفته شده است.

 انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند