حمایت‌ها در مسیر حفظ تولید واحدهای اقتصادی اردبیل قرار می‌گیرد

نوامبر 27, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، ارژنگ عزیزی پیش از ظهر جمعه در کارگاه آموزشی حمایت‌های قانونی بیمه بیکاری در شرایط بحران عنوان کرد: همواره در کشور ما در اکثر حوزه‌ها بیش از آنکه برای پیشگیری هزینه کنیم برای درمان هزینه می‌کنیم.

وی افزود: در حوزه اشتغال هم باید قبول کرد از دست دادن شغل و استفاده از بیمه بیکاری معلول است نه علت و به همین دلیل حمایت باید بیشتر متوجه حفظ تولید و اشتغال واحدهای اقتصادی باشد.

عزیزی ادامه داد: برای همین منظور اولویت مهم مسئولان استان از ابتدای سال جاری حفظ تولید و اشتغال واحدهای اقتصادی موجود، افزایش ظرفیت واحدهایی که کمتر از ظرفیت واقعی کار می‌کنند و در نهایت احیای واحدهای راکد بوده است.

وی اضافه کرد: انجام این اولویت‌ها با عنایت به سرمایه گذاری‌های انجام شده آسانتر از سرمایه گذاری جدید است ولی در حین حال برای حمایت از سرمایه گذاری‌های جدید نیز استان با به حداقل رساندن بروکراسی اداری نهایت اهتمام را دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: برای نمونه برابر تفاهم نامه‌ای که استاندار اردبیل با بانک‌های عامل کشور در تابستان امسال داشتند تامین منابع مالی بنگاه‌های اقتصادی استان در قالب تسهیلات بانکی تا سقف ۷۶۰۰ میلیارد تومان تعهد شد.

عزیزی افرود: خوشبختانه نتیجه تلاش استاندار و مسئولان استانی این بوده که اگر در برخی استان‌ها آمار استفاده از بیمه بیکاری به ۳۵ درصد افزایش یافته ولی در استان اردبیل این افزایش به یک درصد هم نرسیده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند