حماسه ۹ دی سند ولایت مداری و تعهد ملت ایران است

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

ایسنا/یزد خطیب مراسم بزرگداشت یوم الله ۹ دیماه در استان یزد، گفت: حماسه ۹ دی سند ولایت مداری و تعهد ملت ایران نسبت ارزش‌های انقلاب اسلامی‌است.

حجت السلام و المسلمین«احمد پناهیان» در تجمع انقلابیون دارالعباده یزد که به منظور بزرگداشت یوم الله ۹ دیماه در  میدان امیرچخماق برگزار شد، با اشاره به اهمیت بزرگداشت یوم الله ۹دی،اظهار کرد: بزرگداشت مناسبت‌های ملی و مذهبی پاسداری از ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی‌ایران است.

وی افزود: خداوند با ۹دی ثابت کرد که چشمان قلب و دل ملت با بصیر ایران اسلامی‌باز است و همیشه تابع ولایت فقیه هستند.

خطیب مراسم بزرگداشت یوم الله ۹ دیماه در استان یزد، گفت: حضور عاشورایی ملت ایران در حماسه نهم دیماه توطئه نفوذ استکبار جهانی را خنثی و ایران اسلامی‌را در برابر دشمنان بیمه کرده است.

پناهیان در ادامه با بیان این که همبستگی تبعیت از دستورات الهی تنها راه ایستادگی در برابر استکبار جهانی است، تصریح کرد: حماسه ۹ دی رویدادی انقلابی و عاشورایی و ناشی از ولایت مداری ملت ایران است.

وی با بیان این که حماسه ۹ دی سند ولایت مداری و تعهد ملت ایران نسبت ارزش‌های انقلاب اسلامی، گفت: یوم الله نهم دیماه به تمام جهان می‌گوید که ملت ایران تا نابودی کامل استکبار دست از مبارزه بر نخواهند داشت.

پناهیان با بیان این‌که خون امام حسین(ع) در رگ ملت ایران جاری است، خاطرنشان کرد: مردم ایران با تبعیت بی چون و چرا از مقام معظم رهبری همیشه آماده سرنگون کردن ریشه نفاق هستند.

این خطیب یوم الله ۹ دی در استان یزد با اشاره به این مهم که پایه نهضت انقلاب اسلامی‌ایران دستورات الهی و قرآن کریم است، گفت: حراست و پاسداری از خون شهدا مهمترین رسالت مسئولان در نظام اسلامی‌است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دستاوردهای جریان انقلاب اسلامی‌در کشورهایی نظیر یمن، عراق و سوریه، تصریح کرد: تحریم‌های ظالمانه اسکتبار جهانی علیه ایران به دلیل ولایتمداری و زخم‌هایی است که انقلابیون در حمایت از مظلومان به آنها زدند.

حجت السلام و المسلمین پناهیان در ادامه با بیان این که قرآن کریم مومنان را سفارش کرده که با قدرت در برابر مستکبران و دشمنان دین خدا ایستادگی کنند، اظهار کرد: امروز باید در برابر آمریکا و دیگر مستکبران جهان به فرمان دین عمل کرده و با روحیه جهادی رسول گرامی‌اسلام با آنها برخورد کنیم.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند