حماسه ۹ دی رویدادی انقلابی و عاشورایی است

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام احمد پناهیان، صبح دوشنبه در مراسم بزرگداشت یوم‌الله ۹ دی ماه یزد در اجتماع پرشور مردم یزد در میدان امیرچقماق با گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار داشت: ۹ دی یک یوم‌الله است و باید به یکی از مهم‌ترین مناسبت‌های ملی و مذهبی در کشور ما تبدیل شود.

وی با اشاره به اینکه سال ۸۸ سال آزمون ملت ایران بود و ملت ایران با خلق حماسه ۹ دی، از این آزمون سربلند بیرون آمد، عنوان کرد: دست یاری خدا همواره بر سر انقلاب و ملت ایران بوده و در حوادث سال ۸۸ و حماسه ۹ دی نیز ثابت شد که ملت ایران، ملتی بصیر و تابع ولایت هستند.

پناهیان، حضور مردم در حماسه ۹ دی را حضوری حماسی و عاشورایی خواند و بیان کرد: دست آمریکا و نفوذی‌هایش یک بار دیگر از سر ملت ایران قطع شد و دشمنان یک بار دیگر به این باور رسیدند که ملت ایران با تبعیت از ولایت در همه عرصه‌ها پیروزند.

این استاد حوزه و دانشگاه یادآور شد: حماسه ۹ دی، ایران اسلامی‌را در برابر توطئه نفوذ استکبار جهانی بیمه کرد اما ملت ما و مسئولان ما همواره باید در برابر این شیطان بزرگ هوشیار باشند.

پناهیان تاکید کرد: اگر مروری به توطئه‌های دشمن داشته باشیم، خواهیم دید که تنها راه ایستادگی ما در برابر این دشمن ستمگر و مستبد، تبعیت از دستورات الهی و حرکت در مسیر ولایت است.

وی ادامه داد: حماسه ۹ دی، رویدادی انقلابی و عاشورایی و ناشی از ولایتمداری ملت ایران و سندی بر تعهد ایران اسلامی‌نسبت به ارزش‌ها و آرمان‌های اسلام و انقلاب است.

این استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: حماسه ۹ دی ملت ایران به جهانیان ثابت کرد که هرگز اجازه دخالت در امور کشور را به هیچ کشوری نخواهیم داد و دشمنان ما هرچه هم قوی و قدار باشند، تا نابودی کامل آنها از پای نخواهند نشست.

وی تصریح کرد: ایران امروز دیگر با تفرقه و فتنه از پای در نمی‌آید زیرا مردم ما به مدد انقلاب و ولایتمداری خود از آگاهی کامل و بصیرت برخوردارند و گرفتار فتنه‌ها و نفاق نمی‌شوند.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند