حقوق شهریور کارگران هفت تپه پرداخت شد

نوامبر 27, 2019اخبار روز بیمه

کریم یاوری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره آخرین وضعیت کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه اعلام اظهار داشت: حقوق شهریور ماه کارگران هفت تپه پرداخت و با پرداخت حقوق شهریور ماه، کارگران فقط با دو ماه حقوق معوق مواجه هستند.

 مدیر کل بیمه بیکاری و حمایت از پایداری وزارت کار افزود: به کارگران شریف و صبور هفت تپه عرض می‌کنم پرداخت حقوق و مطالبات کارگران باید از محل تولید که حاصل دسترنج و زحمات کارگران عزیز است، تامین و پرداخت گردد، لذا کارگران باید با تمام توان همت خود را در تولید کمی‌و کیفی بکار گیرند.

یاوری گفت: بنگاه اقتصادی کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با حدود بیش از چهار هزار کارگر می‌بایستی از محل کاشت، داشت و برداشت محصول  مطالبات  کارگران را تامین نماید و کارگران شریف به این موضوع واقف هستند بنابراین هر یک روز وقفه در کار برای تولید، تاثیرات خود را بر معیشت کارگران بروز می‌کند.

این مقام مسئول با بیان اینکه مطابق قانون کارفرما مکلف است حق السعی کارگران اعم از مزد یا حقوق کمک عائله  مندی، هزینه مسکن ، خوار وبار، ایاب و ذهاب، مزایای غیر نقدی ، پاداش افزایش تولید و …. را در موعد مقرر به کارگران پرداخت کند، افزود: کارفرمایان در بنگاه‌های بزرگ اقتصادی برای حل  مشکلات بنگاه و بهبود و رونق تولید از تشریک مساعی و هم فکری و توان و تجربه کارگران می‌توانند بهتر بهره ببرند.

مدیر کل بیمه بیکاری و حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار گفت: تمام عناصر موثر در تولید اعم از کارگر و کارفرما در کارگاه خواسته‌های خود را صرفاً از مجاری قانونی و دستگاههای ذیصلاح مرتبط پیگیری کنند.

وی تاکید کرد: هر گونه وقفه در کار، تولید را با مشکل مواجه کرده و دشواری‌ها را در پی دارد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند